Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ До побачення! ]додав(-ла)lysyj12:29:47 27/06/2003[ permalink теми ] Сьогодні виїздимо на «Київ-Хуст» на Торунський перевал, а звідти підемо старим кордоном кудись в напрямку Ясіня. Горілку заривати не будемо :) бо де її в тому камінні ховати? В міру можливостей повідомлятимемо про себе.
З повагою,
Лисий, Небелюк та інші «равлики».
[ Re: До побачення! ]відповів(-ла)trushyk13:25:40 27/06/2003 приємного і вдалого відпочинку!
а нашу пляшку на Боржаві ще не знайшли....
[ Re: До побачення! ]відповів(-ла)yhirnyak15:00:00 27/06/2003 по тому ж маршруту в 1998 ходили - в мому особистому хіт-параді то досі №1. поцілуйте від мене вершину Берті!
[ Re: До побачення! ]відповів(-ла)webmaster16:50:28 07/07/2003 ну шо, де були, що чули, що бачили? :))
[ Дорога до озера Синевір з Києва ]додав(-ла)daisywheel22:15:29 24/06/2003[ permalink теми ] Товариство, підкажіть як краще добиратися з Києва щоб в поході пройти через Синевір? Через Львів чи Станіслав? Чим можна доїжджати і куди краще? Що там навколо озера(стояти можна - деюре//дефакто)?
[ Re: Дорога до озера Синевір з Києва ]відповів(-ла)smarn23:40:59 24/06/2003 Можна до Франківська долі маршруткою на Калуш з калуша до Осьщлоди і далі через Мшану до Болотняка там через хребет і до озера потім через село Слобода(чи як називається воно) через Свічу і попри базу Безкид на Мислівку і з Мислівки до Долини ну а з долини можеш на львів або знову на Франківськ. На озері раніше можна було(минулого року там в колибі), зараз не знаю ситуації. Там на місці можна взнати де, а якщо вночі прийдете до озера то на ранок, коли до вас прийдуть, можна дурачка клеїти і сказати що ви не знали ніц і за пару гривеників розійдетесь. Тільки вогонь паліть в спеціальному для того місці. Коротче по Горганах походите і трохи пройдетися вирубаним Закарпаттям. Питає якщо щось... Десь тут вроді на цю тему флейм був...
[ Re: Дорога до озера Синевір з Києва ]відповів(-ла)asd00884809:23:21 25/06/2003 автобус Київ-Хуст вийдете на Вишківському (Торунському) перевалі а там 4 години до Синевира по хребту маркована стежка а далі карта в рукі і куда завгодно
[ Re: Re: Дорога до озера Синевір з Києва ]відповів(-ла)yhirnyak10:06:07 25/06/2003 ::) а ми колись з перевалу на Синевір 2 дні йшли. блуд вчепився серйозний. а місця там гарні і варта пройтися.
[ kavkaz ]додав(-ла)mammut [guest]12:24:27 24/06/2003[ permalink теми ] Саме туди, бо там напевно непогано.
Чим допоможе сайт? -на сайті люди, які люблять мандрувати
Їхати на +- 14 днів (без дороги)
Сашка - з тобою нас уже 2
[ Re: kavkaz ]відповів(-ла)vasyl'14:23:51 24/06/2003 Коли плануеш їхати? я в кінці серпня :-))
[ Re: kavkaz ]відповів(-ла)Юрко14:17:44 24/06/2003 Пацани, в Карпатах теж непогано. В п’ять разів дешевше як по добиранню, так і по спорязі. Якщо серйозно готові на високі гори (рівень серйозності - 200 баків попередня оплата без повернення), - далі милом.
[ Re: Re: kavkaz ]відповів(-ла)asd00884817:41:50 24/06/2003 Скинь на asd00@ukrpost.net мене це цікавить
[ Re: Re: Re: kavkaz ]відповів(-ла)Юрко08:43:30 25/06/2003 Юрка, шо тобі скидати? Ніби ти не в курсі про тур Іваськевича...
[ Re: Re: Re: Re: kavkaz ]відповів(-ла)asd00884809:24:58 25/06/2003 ок я буду 5-6 в Київі там поговоримо (зводиш мене по деяким точкам мені треба дещо докупити)
[ Re: Re: kavkaz ]відповів(-ла)SaHkA [guest] 19:19:27 24/06/2003 Кинь і мені sashka_@ua.fm. А краще давай на пиво там і поговоримо. Якщо можна, пиво наступного тижня, зараз зайнятий підготовкою до Боржави на вихідні.
[ Re: Товариство, як на Догяску добратись ? ]відповів(-ла)Юрко15:55:19 23/06/2003 Звідусіль. Можна так як Гірняк ішов з Дубового, можна з Усть-Чорної, але там з транспортом не дуже. То саме з Квасів/Ясині (за день Фім добігав), і тобі буде добиратись легше. Чернівці - Коломия - Рахів.
[ Re: Re: Товариство, як на Догяску добратись ? ]відповів(-ла)Tarasz18:32:13 23/06/2003 Так маршрут то так :) я думаю до Квасів дорогу знайти можна звідти найлегша дорога з слів місцевих аборегенів, на близницю, а дальше по карті і до озера дійти можна , теж перший раз там був :)))
[ Re: Re: Re: Товариство, як на Догяску добратись ? ]відповів(-ла)yhirnyak10:10:26 25/06/2003 з Квасів краще на Близницю, але найшвидше на Догяску напевно з Ясині через Драгобрат.
Виходячи з Квасів мусиш або йти через Близницю, або її траверсувати. В кожному разі забере зайвий час, якщо єдина ціль - Догяска.
[ ХОЧЕТЕ НА БАЙДАРКАХ ПО ДНІСТРУ? ]додав(-ла)Karl13:35:44 23/06/2003[ permalink теми ] є можливість 28-30 червня сплавитися на байдарках по Дністру.
або із галича або із хотина по молдавії (більше на бензин).
якщо буде 4 людини - з людини по 200 грн (без харчів і спальників) за все. якщо більше - дешевше.
у вартість входить прокат байдарок, водії із УАЗОМ.
якщо хтось має байдарки - буде дешевше.
поки що є лише 1 бажаючий.
шукаю БАЖАЮЧИХ !!!!!!!!!!
пишіть на аську: 168178981
або по милу: skira911171@rambler.ru
не баріться, поїзд відходить...
дмитро
[ Re: ХОЧЕТЕ НА БАЙДАРКАХ ПО ДНІСТРУ? ]відповів(-ла)Юрко16:30:57 23/06/2003 Трохи дорого за три дні. Гори обійдуться десь в 100 грн. разом з квитками і хавчиком.
[ Re: Re: ХОЧЕТЕ НА БАЙДАРКАХ ПО ДНІСТРУ? ]відповів(-ла)Karl10:04:08 25/06/2003 ні, це я звязався із леотуром і вони мені дали такі ціни.
ДУЖЕ ХОЧУ на байдарки.
я людей, які плавають - не знаю і байдарки не маю.
а хто такі ЧОРНОМОРЦІ?
якщо вони плавають - дай мені їх контакт!
[ Re: Re: Re: ХОЧЕТЕ НА БАЙДАРКАХ ПО ДНІСТРУ? ]відповів(-ла)yhirnyak10:19:06 25/06/2003 наступного вікенду стартує масовий сплав (близько 100 чол., молодіжні організації - Пласт, Тризуб, і т.д.) по Дністру. На катамаранах та байдарках. Галич-Заліщики, ціни радикально нижчі, ніж вище згадані. Тривалість близько 10 днів, але є кілька етапів і можеш брати участь лише в одному з них.
То некомерційна акція. Вимоги - укр.мова спілкування і повна відмова від вживання алкоголю і паління на час сплаву. Організатори /0352/264656 (Володя Горон), застати можна близько 22.00
[ Re: Re: Re: Re: ХОЧЕТЕ НА БАЙДАРКАХ ПО ДНІСТРУ? ]відповів(-ла)yhirnyak10:15:58 26/06/2003 кіна не буде. вже записано 160чол., плавзасобів мають на 150. зараз терміново 10місний катамаран доробляють, але більше не встигнуть
[ Re: ХОЧЕТЕ НА БАЙДАРКАХ ПО ДНІСТРУ? ]відповів(-ла)sunny13:10:02 26/05/2005 Я тоже хочу сплавлятися. Нас 4-ро людей.
Але ми хочем на 26-28 червня, можем тільки на вихідні.
Два хлопця і дві дівчини.
Хочемо в принципі бути незалежними ні від кого, хоча якщо хороші умови, то можна через фірму.
Тому оптимально було б взяти на прокат катамарани чи байдарки (маєм досвід сплаву по Десні на байдарках).
Можна в цих пластунів спитись за оренду.
[ 1500 ]додав(-ла)mammut [guest]12:40:43 23/06/2003[ permalink теми ] Привіт
Прочитав, що є звірі, які були вже (майже) на вісіх 1500-х.
Кому не важко, скиньте на e-mail їх перелік, висоту і місцезнаходження: mammut2002@ukr.net
[ Легкий похід з одною горою! ]додав(-ла)pok10:07:31 23/06/2003[ permalink теми ] Підскажіть будь-ласка!
Мені потрібно підібрати маршрут, так щоб прийти на місце десь біля гори та лісу і пару днів відпочити. Вертатися я б хотів іншою дорогою. Можливо на Чорну гору або на Бистрицю! або...
Буду дуже вдячний!
[ MTB Карпатами ]додав(-ла)MSZerg21:07:39 20/06/2003[ permalink теми ] Є тут хтось хто страждає\бажає зайнятися велосипедними екстремальними походами Карпатами(переважно на 1-2 дні, але за рахунок цього в досить швидкому темпі)? Бо набридло самому їздити :-)
[ Re: MTB Карпатами ]відповів(-ла)yhirnyak11:02:56 23/06/2003 я бажаю
але поясни, що розумієш під екстремальними велопоходами.
[ Re: MTB Карпатами ]відповів(-ла)vassia12:13:25 23/06/2003 Я також люблю велопоходи, але не екстремальні (40 км в день по хребтах)
[ Re: Re: MTB Карпатами ]відповів(-ла)MSZerg19:01:33 25/06/2003 Екстремальний в мому розумінні -- це з мінімумом пішого пересування. Ну, наприклад я був з велосипедом на Парашці, піднімався зі сторони водоспаду Гуркало, звичайно майже все пішки :-) але далі по хребту і вниз в Сколе -- істинно даунхільний спуск :-)
З планів: Тростян, Боржава, Чорногора.
[ Re: Re: Re: MTB Карпатами ]відповів(-ла)yhirnyak10:23:27 26/06/2003 то круто. хочу. вчора придбав велосипед і маю купу ентузіазму. думав - якщо під екстрімом ти розумієш напр. розганятися і в прірву з парашутом, то мені ще слід добре потренуватися. а на таке я підписався б. обмежений вікендами.
чому в планах не згадуєш Свидовець? думаю, відсоток "їздибельної" дороги там буде найвищий по Укр. Карпатах. можна "зробити" від Усть-Чорної до Рахова. Після підйому на хребет напевно весь час можна буде велосипедом крім підйому на Догяску бо там траверсу не бачив. Решта вершин, вкл. з Близницею, мають хороші траверси, кут нахилу здається може долатися на велосипеді.
[ Re: Re: Re: Re: MTB Карпатами ]відповів(-ла)vassia12:23:19 26/06/2003 YO !!!
Свидовець!!! Forever!!! Давно мрію проїхатися ровером з проінформованих джерел , можна то зробити за 1 день (без підйому і спуску) траверси є практично всюди, хоча можна і влоб...Шукаю компанію
то: yhirnyak який ти взяв ровер??
[ Re: Re: Re: Re: Re: MTB Карпатами ]відповів(-ла)yhirnyak13:14:47 26/06/2003 вживаний. фірма Montana (звучить пошло::)), гальма та коробки передач Shimano. чистий гірський велосипед.
може скоро обговоримо плани::)
[ Re: MTB Карпатами ]відповів(-ла)Karl [guest]11:29:39 26/06/2003 знаєте, я тут слідкую за перепискою "МТБ карпатами" і не втримався. я про таке просто мрію!!! на 1-2 дні інтенсивного крутіння педалів.
досвід - 6 інтенсивних років по львову, бажання - є.
проблема - моя кобилка (сіс-обладнання) доживає своє.може хтось порадить, де купити недорогий (до 200 дол) байк щоб із вами їздити?
аська - 168178981
мило - skira911171@rambler.ru
[ Re: Re: MTB Карпатами ]відповів(-ла)yhirnyak13:21:40 26/06/2003 не знаю про які космічні технології ви мрієте, але як на мене то 200дол це вже задорого як для велосипеда, якщо ти цим професійно не займаєшся. велосипед має бути функціональний і надійний. таке можна дешевше 100 знайти якщо не новий.
[ Re: Re: Re: MTB Карпатами ]відповів(-ла)Karl [guest]14:06:26 26/06/2003 Ярослав!
Я не знаю чи ти їздив багато по ямах? Я - не багато.
По ямах - ровер зношується швиденько - аби доїхати до фінішу. Я хочу такий ровер, щоб при ІНТЕНСИВНІЙ експлуатації прослужив без ремонту мінімум рік.
Хто в цьому розуміється краще - підключайтеся!!!
Питання - чи можна за 100 дол купити ровер, яким можна без ремонту проїхати 1000 км по горах з умовою що ним їздить не чайник ?????????????????????????????? ??????????????????
[ Re: Re: Re: Re: MTB Карпатами ]відповів(-ла)yhirnyak10:38:16 27/06/2003 я не настільки розуміюся тут, щоб давати поради. можу лише висловлювати точку зору:))
недавно бачив на базарі запчастин гірський Patriot з "фурнітурою" Shimano в хорошому стані /на вигляд і запевнення продавця/ за 260грн. виробництво європейське. можна було торгуватися.
Спєци вважають, що для ровера важливо
1. Рама - залізо, краще хроммолібден, краще алюміній, краще титан (дорого)
2. Обода коліс- для гірського підсилені обовязково
3. Перекиди- Шимано, краще Альтус, краще ХТ,...вдосконаленню немає меж...
4. Передній амортизатор, бажано, (якщо не хочеш накачати біцуху 90 за пару днів)
5. Хороша раматиа гума
6. прибамбаси по вдохновінню
Це все в межах 70-100 амер. гривеь в залежності від стану,...+10=50 % накидки за бренд
В мне десь таке і є, правда назва жидівська "Равін", але це ніби дочірній бренд Конан-Дойля, віддав за ньго 3 роки тому 130 у.о., в принципі задоволентй...
[ Re: Re: Re: Re: Re: MTB Карпатами ]відповів(-ла)Karl [guest] 16:23:43 27/06/2003 видиш, що бувалі кажуть - ровери як і люди бувають різні, а деякі - ще гірші ніж ті різні...
якщо ти свій купив дешевше ніж за 150 дол - подумай, чи не знищиш ти його за 1-н велопоход горами. ті хто велами по горам - мають круту техніку...
але все рівно ідея класна....
ТРЕБА ЗБИРАТИ КОМПАНІЮ БАЙКЕРІВ І ЇЗДИТИ ПО РІВНИНАМ (В ЦІКАВІ МІСЦЯ) ТА ПО ГОРАХ...
ХТО ЗА ??????????????????????????
[ Re: Re: Re: Re: MTB Карпатами ]відповів(-ла)Chinger14:46:39 27/06/2003 Я з велосипедами трохи стикався - тому і мої п"ять:
Хороший б/у велосипед (я наголошую хороший!) вартує від 150у.е. Думка що 200 у.е за велосипед забагато - то помилка!
На що слід звертати увагу: В першу чергу на раму:
алюміній легкий але рама виходить жорстка, особливо АL6000. Трубки бажано щоб були профільовані а не "водопровідні",
пайка акуратною і ні в якому разі не ремонтована. В другу чергу навіска: шимано - шиману рознь! Пристойна навіска шимано починається з ряду "Акера", "Альтус",
найкращий варіант звичайно "Діор" але то вартує грошей.
Про "Sis" та інше г..но мова не йде.
Важливі також такі "дрібниці" як ланцюг - на мій погляд найкраші це "срам". Витянутий ланцюг дуже швидко "вб"є" все інше.
Диски на гірський треба подвійні - непогані диски "Zac"
Амортизатори то тема окремаі і довга, скажу лиш, що передній корисна річ, особливо дійсно хороший амортизатор - задній то на мій смак думку лишній.
Б.у. амортизаційні вилки треба перевіряти - затиснути передній тормоз і порухати велосипедом вперед-назад, якщо вилка "вбита" - то відчутний люфт.
Я спочатку мав гірський велосипед - але так як люблю швидкість то взяв згодом шосейник:
http://www.bergamont.de/2003/b ike/cross/fluxus.html
і дуже задоволений ним. Для гір він некомфотний але по трасі перевага 28" коліс велика!:-))
[ pagerank main<a href=’http://www.areaseo.com’ ]відповів(-ла)pagerank main [guest]00:50:41 10/04/2006 <a href=’http://www.yahoo.com’& gt;</a>Welcome! http://www.areaseo.com/improve pr/ <a href=’http://www.areaseo.com ’>improve pagerank default</a>. <a href="http://www.areaseo.com ">PageRank 11</a>: Web Site Analysis, SE marketing, High Rankings. Also [url]http://www.areaseo.com/li nksale/[/url] and [link=http://www.areaseo.com]g oogle rank 20[/link] from pagerank .
3. Wiza??? (ja czuw szczo wiza ne potribna tilky jak majesz putiwku)
[ Re: Re: збираю компанію для поїзди в ЧОРНОГОРІЮ в серпні ]відповів(-ла)vasyl'21:38:45 20/06/2003 1. І туди, і туди. По античним містам, по паркам..
2. А скільки даси? :-) Доїєд автостопом
3. Віза - 5$ по виклику, хто має знайомих десь там, пособіть.