стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Знову... добре, хоч зв’язок поки є ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: У Рахівському районі Закарпатської області другу добу тривають пошуки двох туристів, що загубилися в горах. Двоє киян (Міщенко П.В., 1977 р.н. та Волощук Р.В., 1977 р.н.) вийшли в неділю з туристичної бази у Рахівському районі до вершини гори Драгобрат і заблукали, оскільки стояв густий туман, повідомили "Оглядачу" у прес-службі МНС України.

Зранку в понеділок рятувальники почали пошуки. Із туристами підтримується контакт за допомогою мобільного зв’язку, стан їхнього здоров’я задовільний. У вівторок пошуки тривають; до них додатково залучено місцевих жителів та працівників лісгоспу.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Знову... добре, хоч зв’язок поки є ] додав(-ла) Fiachna [registered] 09:49:44 11/03/2003
  У Рахівському районі Закарпатської області другу добу тривають пошуки двох туристів, що загубилися в горах. Двоє киян (Міщенко П.В., 1977 р.н. та Волощук Р.В., 1977 р.н.) вийшли в неділю з туристичної бази у Рахівському районі до вершини гори Драгобрат і заблукали, оскільки стояв густий туман, повідомили "Оглядачу" у прес-службі МНС України.

  Зранку в понеділок рятувальники почали пошуки. Із туристами підтримується контакт за допомогою мобільного зв’язку, стан їхнього здоров’я задовільний. У вівторок пошуки тривають; до них додатково залучено місцевих жителів та працівників лісгоспу.
  • [ Re: Знову... добре, хоч зв’язок поки є ] відповів(-ла) Юрко 13:57:02 11/03/2003
   Я читав, що Дудаєва завалили з літака по наводці за допомогою пеленгу його мобільного телефону. Цікаво, чи можна таким чином шукати загублених туристів?
  • [ Re: Знову... добре, хоч зв’язок поки є ] відповів(-ла) Fiachna 14:38:24 11/03/2003
   Знайдено двоє туристів з Києва, які заблукали в горах у Рахівському районі Закарпатської області. Зараз їх спускають з гори рятувальники МНС в умовах туману та поганої видимості. Стан здоров’я врятованих задовільний, повідомили "Оглядачу" у прес-службі МНС України.

   Ну й Богові дякувати.
   • [ Re: Re: Знову... добре, хоч зв’язок поки є ] відповів(-ла) yhirnyak 17:17:26 11/03/2003
    мені, якщо чесно, то трохи смішно таке чути: зв’язок є, почуваються добре, а їх шукають другу добу.
   • [ Сміх крізь сльози ] відповів(-ла) Юрко 17:53:22 11/03/2003
    Знаєш, Славку, таки смішно, але try walking in their shoes. Ну маєш ти зв’язок, а довкола молоко, жодного менш більш нормального орієнтиру - ялинка раз на 10 м. Ну і що далі? Пам’ятаєш з фільму: "там море вокруг і много чаек, а!!!! там ещё мина плавала". Хто за такими ознаками їх найде? Якщо погана погода - то ховатись десь чи падати до потоків, поволі виходячи на велику воду, а при відсутності вітру - йти догори весь час аж до вершини чи хребта, даючи про це знати. Чув десь історію, як один сольник попав в тріщину в Альпах і тільки завдяки мобілці він залишився живий. Він зв’язався з оператором, його запеленгували і знайшли. Цікаво, скільки за це попросять в КС і ЮМС. Зара подзвоню.
    • [ Re: Сміх крізь сльози ] відповів(-ла) yhirnyak 18:10:44 11/03/2003
     та воно то так, але ж смішно звучить...
     що шукали 2 доби - роблю висновок-впали далеко від вершини. опцій відходу з вершини небагато - або вниз на Схід, або на Захід (наврядчи вони заблукали на хребті). на Схід зовсім недалеко до залізної дороги, за 2 дні можна добратися. обоє добре почуваються, тих 10км до Квасів за день пройшли б навіть по поганому покриттю.
     на Захід до сіл далеко, але до великої води недовго.
     що є зв’язок - від вершини вони найвірогідніше на Схід, або ж недалеко від вершини - тоді чому так довго шукати?
     але взагалі з Юрком згідний - з сторони давати рекомендації завжди легко
  • [ Re: Знову... добре, хоч зв’язок поки є ] відповів(-ла) vasyl 20:52:45 11/03/2003
   На щастя,один з них , по розмовам, - син Бакая. Пішли з "дошкою" покататись.
   • [ Так от... ] відповів(-ла) Юрко 08:51:36 12/03/2003
    Дзвонив щойно у UMC та КС з приводу їх можливостей по відшуканню загублеників. Висновок: і хоч обидва представники операторів при розмові "морозились", вдалося розвідати, що технічні можливості для пошуку терміналу з прив’язкою до позиції на карті у обох операторів є (в цьому ніхто не сумнівався). Але простому смертному типу мене чи навіть бізнесмену з мільйонним доходом простий дзвінок до оператора нічого не дасть: офіційно такі послуги ніхто не надає. Обов’язковим для пошуку є запит МВС або інших силових структур, тому рятуватися слід саме через останні. ПОРАДА ВСІМ, ХТО ГУБИТЬСЯ В ГОРАХ ЧИ ДЕІНДЕ: При наявності покриття насамперед дзвоніть в місцеве КРС, міліцію, а вже потім реєструйте свій дзвінок у оператора. Як показав досвід із гаданим сином Бакая, система спрацювала досить ефективно.
   • [ Re: Re: Знову... добре, хоч зв’язок поки є ] відповів(-ла) Vasyl’ [guest] 13:39:05 12/03/2003
    Це той Бакай, шо сплюндрував казацьку столицю Трахтемирів?


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::