стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Так от... ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Дзвонив щойно у UMC та КС з приводу їх можливостей по відшуканню загублеників. Висновок: і хоч обидва представники операторів при розмові "морозились", вдалося розвідати, що технічні можливості для пошуку терміналу з прив’язкою до позиції на карті у обох операторів є (в цьому ніхто не сумнівався). Але простому смертному типу мене чи навіть бізнесмену з мільйонним доходом простий дзвінок до оператора нічого не дасть: офіційно такі послуги ніхто не надає. Обов’язковим для пошуку є запит МВС або інших силових структур, тому рятуватися слід саме через останні. ПОРАДА ВСІМ, ХТО ГУБИТЬСЯ В ГОРАХ ЧИ ДЕІНДЕ: При наявності покриття насамперед дзвоніть в місцеве КРС, міліцію, а вже потім реєструйте свій дзвінок у оператора. Як показав досвід із гаданим сином Бакая, система спрацювала досить ефективно.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Так от... ]
    додав(-ла) Юрко [registered] 08:51:36 12/03/2003
    Дзвонив щойно у UMC та КС з приводу їх можливостей по відшуканню загублеників. Висновок: і хоч обидва представники операторів при розмові "морозились", вдалося розвідати, що технічні можливості для пошуку терміналу з прив’язкою до позиції на карті у обох операторів є (в цьому ніхто не сумнівався). Але простому смертному типу мене чи навіть бізнесмену з мільйонним доходом простий дзвінок до оператора нічого не дасть: офіційно такі послуги ніхто не надає. Обов’язковим для пошуку є запит МВС або інших силових структур, тому рятуватися слід саме через останні. ПОРАДА ВСІМ, ХТО ГУБИТЬСЯ В ГОРАХ ЧИ ДЕІНДЕ: При наявності покриття насамперед дзвоніть в місцеве КРС, міліцію, а вже потім реєструйте свій дзвінок у оператора. Як показав досвід із гаданим сином Бакая, система спрацювала досить ефективно.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::