стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Сміх крізь сльози ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Знаєш, Славку, таки смішно, але try walking in their shoes. Ну маєш ти зв’язок, а довкола молоко, жодного менш більш нормального орієнтиру - ялинка раз на 10 м. Ну і що далі? Пам’ятаєш з фільму: "там море вокруг і много чаек, а!!!! там ещё мина плавала". Хто за такими ознаками їх найде? Якщо погана погода - то ховатись десь чи падати до потоків, поволі виходячи на велику воду, а при відсутності вітру - йти догори весь час аж до вершини чи хребта, даючи про це знати. Чув десь історію, як один сольник попав в тріщину в Альпах і тільки завдяки мобілці він залишився живий. Він зв’язався з оператором, його запеленгували і знайшли. Цікаво, скільки за це попросять в КС і ЮМС. Зара подзвоню.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Сміх крізь сльози ]
  додав(-ла) Юрко [registered] 17:53:22 11/03/2003
  Знаєш, Славку, таки смішно, але try walking in their shoes. Ну маєш ти зв’язок, а довкола молоко, жодного менш більш нормального орієнтиру - ялинка раз на 10 м. Ну і що далі? Пам’ятаєш з фільму: "там море вокруг і много чаек, а!!!! там ещё мина плавала". Хто за такими ознаками їх найде? Якщо погана погода - то ховатись десь чи падати до потоків, поволі виходячи на велику воду, а при відсутності вітру - йти догори весь час аж до вершини чи хребта, даючи про це знати. Чув десь історію, як один сольник попав в тріщину в Альпах і тільки завдяки мобілці він залишився живий. Він зв’язався з оператором, його запеленгували і знайшли. Цікаво, скільки за це попросять в КС і ЮМС. Зара подзвоню.
  • [ Re: Сміх крізь сльози ] відповів(-ла) yhirnyak 18:10:44 11/03/2003
   та воно то так, але ж смішно звучить...
   що шукали 2 доби - роблю висновок-впали далеко від вершини. опцій відходу з вершини небагато - або вниз на Схід, або на Захід (наврядчи вони заблукали на хребті). на Схід зовсім недалеко до залізної дороги, за 2 дні можна добратися. обоє добре почуваються, тих 10км до Квасів за день пройшли б навіть по поганому покриттю.
   на Захід до сіл далеко, але до великої води недовго.
   що є зв’язок - від вершини вони найвірогідніше на Схід, або ж недалеко від вершини - тоді чому так довго шукати?
   але взагалі з Юрком згідний - з сторони давати рекомендації завжди легко


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::