стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: і знову про відновлення обсерваторіі на ПІЧ ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: От мені цікаво, ти насправді думаєш, що занепокоєння на рахунок того, що відновлення одного об’єкту може принести шкоду в цілому району - це "хом’ячкізм". Чи все таки наші реалії справді дають підстави для таких переживань. І ще одне - хочется вірити, що тобі буде так само цікаво ходити на обсерваторію, коли там будуть всі супутні до цивілізації моменти, як то - автотранспорт, сміття, сувенірні лавки і шашличня...
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: і знову про відновлення обсерваторіі на ПІЧ ]
  додав(-ла) Chinger [registered] 18:51:19 10/07/2012
  От мені цікаво, ти насправді думаєш, що занепокоєння на рахунок того, що відновлення одного об’єкту може принести шкоду в цілому району - це "хом’ячкізм". Чи все таки наші реалії справді дають підстави для таких переживань. І ще одне - хочется вірити, що тобі буде так само цікаво ходити на обсерваторію, коли там будуть всі супутні до цивілізації моменти, як то - автотранспорт, сміття, сувенірні лавки і шашличня...
  • [ Re: Re: Re: і знову про відновлення обсерваторіі на ПІЧ ] відповів(-ла) Tasic 20:48:02 10/07/2012
   Я не про занепокоєння. А про сам підхід. Валиться - караул! Щось робиться - караул!
   Ти сам знаєш, шо ше якийсь час - і там все завалиться, споруда і зараз вже більше, ніж аварійна і перебувати там небезпечно. Якщо хто не зрозумів: до того проекту не маю жодних точок дотику. І Слон для мене - то не просто приміщення. І зимове сходження до обсерваторії - важить багато. На мене, зараз варіантів є 3: 1. обгородити парканом, аби ніхто не постраждав, і дати можливість спокійно завалитися, 2. відремонтувати за гроші міжнародного проекту, 3. зробити ресторан.
   Перший варіант реалізується просто, третій - з огляду на ментальність - також. Можливо (то я припускаю) другий варіант не дасть роздерти її. Не думаю, аби не було бажаючих побудувати там готель тощо. Очевидно, через ласість шматка поділити його було важко.
   Сам не бачу там надання можливості вести бізнесу. Щойно з’явиться перша ятка - за нею з’явиться море інших. Або то буде якийсь науковий заклад, або справді споруда стане кабаком.

   От цікаво було б почути, що можна зробити із руїною? Навіть не у порядкові дискусії, а просто тезами. Але реальні думки, без допомоги марсіан. І ще врахуйте, що рано чи пізно дорога до Шибеного стане кращою і там народу буде незрівняно більше. І шашлики там усе одно з’являться. Доки виїхати джипом чи квадроциклом у гори не буде соромом і такий спосіб поведінки не викликатиме суспільного осуду - нічого хорошого нам не світить. Це вже питання не обсерваторії, а влади району.
   Сам я - за те, аби будівля завжди була такою ж, якою я її побачив уперше узимку і щоб її стан ніколи не мінявся. Але ж так не буде
   • [ Re: Re: Re: Re: і знову про відновлення обсерваторіі на ПІЧ ] відповів(-ла) Tasic 20:57:05 10/07/2012
    Можливо, я ставлюся до цього проекту не так емоційно, бо чую про це на роботі регулярно і поки що нічого злого не було. Час вирішить. Якраз тут мала би спрацювати громадськість, бо реконструкція вестиметься на на власному городі
   • [ Re: Re: Re: Re: і знову про відновлення обсерваторіі на ПІЧ ] відповів(-ла) Chinger 21:32:36 10/07/2012
    Ти чудово розумієш, що відновлення - це та шпарина крізь яку на чорногору під прикриттям наукового проекту пролізе великий бізнес. Хто як не ти вкурсі як у нас фінансується наука, а тепер уяви скільки коштуватиме утримання такої споруди на горі... ніякому університету своїм коштом це не під силу. Отже - знову ми повертаемся до комерції, під благим приводом: потрібні кошти на утримання. Сподіваюсь в тебе немає ілюзій, як ведеться бізнес в горах "по-українськи"? На рахунок "небезпечно, валиться" - на мою думку саме більше що варто там зробити, (звісно як є кошти і бажання вкластись в неприбутковий проект) - то це консервацію і розчистку, з метою простого збереження в існуючому стані. Нажаль, наукової цінності в сучасному світі і в наших реаліях ця споруда все одно не представлятиме, а перетворювати її на черговий пансіонат для пузатих імхо не варто. Я не ідеаліст і чудово розумію, що і дорога буде на Шибене, і ятки рано чи пізно там стануть і дроти кинуть і машини виїздитимуть на хребет... Можна подякувати лише за те що ми ще застали ті часи, коли цього всього ще не було...
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: і знову про відновлення обсерваторіі на ПІЧ ] відповів(-ла) Tasic 21:45:06 10/07/2012
     Не бачу, як заперечити. Згоден, шо проста консервація була би розумною, бо наукової цінності там - нуль, тим більше як обсерваторії. Але цього ніхто не зробить, бо "нікому то не треба"
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: і знову про відновлення обсерваторіі на ПІЧ ] відповів(-ла) Chinger 22:00:13 10/07/2012
      ну от бачиш - принаймі дійшли згоди що з тим Попом робити маємо )))))))))))))))))))))
      от тіко руки короткуваті ))) а як серйозно то чому нікому не приходить в голову, що саме в РУЇНІ цієї споруди весь шарм? І як руїна і памятка вона важить набагато більше ніж відреставрована і обліплена новою бляхою.
   • [ Re: Re: Re: Re: і знову про відновлення обсерваторіі на ПІЧ ] відповів(-ла) Qbl 11:07:12 11/07/2012
    Перший варіант, враховуючи нашу ментальність - неможливий. Навіть якщо це буде триметровий паркан з колючої проволки. Треба охорону ставити)))
    Але вона скоро точно впаде...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::