стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: і знову про відновлення обсерваторіі на ПІЧ ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Ти чудово розумієш, що відновлення - це та шпарина крізь яку на чорногору під прикриттям наукового проекту пролізе великий бізнес. Хто як не ти вкурсі як у нас фінансується наука, а тепер уяви скільки коштуватиме утримання такої споруди на горі... ніякому університету своїм коштом це не під силу. Отже - знову ми повертаемся до комерції, під благим приводом: потрібні кошти на утримання. Сподіваюсь в тебе немає ілюзій, як ведеться бізнес в горах "по-українськи"? На рахунок "небезпечно, валиться" - на мою думку саме більше що варто там зробити, (звісно як є кошти і бажання вкластись в неприбутковий проект) - то це консервацію і розчистку, з метою простого збереження в існуючому стані. Нажаль, наукової цінності в сучасному світі і в наших реаліях ця споруда все одно не представлятиме, а перетворювати її на черговий пансіонат для пузатих імхо не варто. Я не ідеаліст і чудово розумію, що і дорога буде на Шибене, і ятки рано чи пізно там стануть і дроти кинуть і машини виїздитимуть на хребет... Можна подякувати лише за те що ми ще застали ті часи, коли цього всього ще не було...
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: і знову про відновлення обсерваторіі на ПІЧ ]
  додав(-ла) Chinger [registered] 21:32:36 10/07/2012
  Ти чудово розумієш, що відновлення - це та шпарина крізь яку на чорногору під прикриттям наукового проекту пролізе великий бізнес. Хто як не ти вкурсі як у нас фінансується наука, а тепер уяви скільки коштуватиме утримання такої споруди на горі... ніякому університету своїм коштом це не під силу. Отже - знову ми повертаемся до комерції, під благим приводом: потрібні кошти на утримання. Сподіваюсь в тебе немає ілюзій, як ведеться бізнес в горах "по-українськи"? На рахунок "небезпечно, валиться" - на мою думку саме більше що варто там зробити, (звісно як є кошти і бажання вкластись в неприбутковий проект) - то це консервацію і розчистку, з метою простого збереження в існуючому стані. Нажаль, наукової цінності в сучасному світі і в наших реаліях ця споруда все одно не представлятиме, а перетворювати її на черговий пансіонат для пузатих імхо не варто. Я не ідеаліст і чудово розумію, що і дорога буде на Шибене, і ятки рано чи пізно там стануть і дроти кинуть і машини виїздитимуть на хребет... Можна подякувати лише за те що ми ще застали ті часи, коли цього всього ще не було...
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: і знову про відновлення обсерваторіі на ПІЧ ] відповів(-ла) Tasic 21:45:06 10/07/2012
   Не бачу, як заперечити. Згоден, шо проста консервація була би розумною, бо наукової цінності там - нуль, тим більше як обсерваторії. Але цього ніхто не зробить, бо "нікому то не треба"
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: і знову про відновлення обсерваторіі на ПІЧ ] відповів(-ла) Chinger 22:00:13 10/07/2012
    ну от бачиш - принаймі дійшли згоди що з тим Попом робити маємо )))))))))))))))))))))
    от тіко руки короткуваті ))) а як серйозно то чому нікому не приходить в голову, що саме в РУЇНІ цієї споруди весь шарм? І як руїна і памятка вона важить набагато більше ніж відреставрована і обліплена новою бляхою.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::