стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: вухатий і піп іван ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: На смотричі переважно сильно дує. Всі рази що там був - там дуло, причому ніхто не дасть гарантії, що поставивши намети у штиль, через 15хв не задує так, що ви будете змушені аварійно евакуюватися в долину. Подібні випадки були. Так що я б не радив ставати там на самому горбі. Хіба хочете спробувати :) Василь Кобилюк розказував мені історію, як раз він лежав на смотричі (бо стояти не міг) і викликав в рацію свого співробітника, який був біля обсерваторії. Так той на повному серйозі дивувався, що у співрозмовника так в рації завиває, бо він на Попі стоїть у флісі і там майже штиль.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: вухатий і піп іван ]
  додав(-ла) webmaster [webmaster] 21:47:10 29/02/2012
  На смотричі переважно сильно дує. Всі рази що там був - там дуло, причому ніхто не дасть гарантії, що поставивши намети у штиль, через 15хв не задує так, що ви будете змушені аварійно евакуюватися в долину. Подібні випадки були. Так що я б не радив ставати там на самому горбі. Хіба хочете спробувати :) Василь Кобилюк розказував мені історію, як раз він лежав на смотричі (бо стояти не міг) і викликав в рацію свого співробітника, який був біля обсерваторії. Так той на повному серйозі дивувався, що у співрозмовника так в рації завиває, бо він на Попі стоїть у флісі і там майже штиль.
  • [ Re: Re: вухатий і піп іван ] відповів(-ла) Нормалайзер 10:56:43 03/03/2012
   коли сильно дує - то фігня. Але воно мене з рюкзаком піднесло і переставило метрів на три-п’ять.. Там реально виникає ураганний вітер, природна аеродинамічна труба


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::