стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ вухатий і піп іван ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Друзі, підкажіть хто був недавно в районі вухатого і попа, як там справи? фірн є? троплено? хочем пройтися з 2 ночівлями (вухатий і піп) на цих вихідних.
Все спілкування на дану тему
 1. [ вухатий і піп іван ] додав(-ла) bramms [registered] 12:11:36 28/02/2012
  Друзі, підкажіть хто був недавно в районі вухатого і попа, як там справи? фірн є? троплено? хочем пройтися з 2 ночівлями (вухатий і піп) на цих вихідних.
  • [ Re: вухатий і піп іван ] відповів(-ла) chichulroman 17:28:58 29/02/2012
   не моя срава, але для чого начівлі?
   Для ночівлі треба тягти кучу барахла з собою.
   При середній підготовці учасників і якщо немає конкретної завірюхи - то цей маршрут проходиться туди назад за день на "лєгкє".
   • [ Re: Re: вухатий і піп іван ] відповів(-ла) Tasic 18:14:38 29/02/2012
    нашо?? Людина хоче 2 ночівлі. Значить, хоче 2 ночівлі. Я би і 3 зробив у тих місцях, там гарно )
   • [ Re: Re: вухатий і піп іван ] відповів(-ла) Ed.ua 21:54:17 01/03/2012
    Як би то моя воля я б і тиждень побалдів в тих краях.

    то chichulroman : >>При середній підготовці учасників і якщо немає конкретної завірюхи - то цей маршрут проходиться туди назад за день на "лєгкє".
    Раз на раз не випадає, он кількома постами нижче група до вершини Кукула не дотягнула, була одна слаба ланка
    А на нині знову снігу павалило, а ви пропонуєте 18 км з гаком по снігам туда-назад ...
    На цих вихідних і морозець толковий і завірюхи конкретної не буде і видимість файна (не то що рік назад для двох тернопільчан : "Підрозділами Івано-Франківського гірського пошуково-рятувального загону в кількості 20 чоловік, а також 5 одиниць техніки, із залученням гелікоптера Мі-8, був організований пошук, повідомляє прес-служба МНС."). Але ж снігу знову добряче навалило , і 18 км з гаком по снігам туда-назад за один день при середненькій підготовці "на лєгкє" не дуже й то получиться
   • [ Re: Re: вухатий і піп іван ] відповів(-ла) bramms 21:01:21 11/03/2012
    дурниці мелете... йти в такі гори з надією "проскочити" на 1 день без спальників палаток і т д це самогубство... закурить, блуданете, ще щось і ночуйте в холодну...

    доречі, сходили, ночували на смотричі, вітер був непоганий але ми залізли чуть вбік в ями і ще й стіну побудували то все ок було, правда на ранок - вітер 50-60км/год, молоко, видимість 10м, січка по мордам так била шо очі вилазили, вирішили долю не спокушати і пішли назад через смотрич вниз...
  • [ Re: вухатий і піп іван ] відповів(-ла) webmaster 21:47:10 29/02/2012
   На смотричі переважно сильно дує. Всі рази що там був - там дуло, причому ніхто не дасть гарантії, що поставивши намети у штиль, через 15хв не задує так, що ви будете змушені аварійно евакуюватися в долину. Подібні випадки були. Так що я б не радив ставати там на самому горбі. Хіба хочете спробувати :) Василь Кобилюк розказував мені історію, як раз він лежав на смотричі (бо стояти не міг) і викликав в рацію свого співробітника, який був біля обсерваторії. Так той на повному серйозі дивувався, що у співрозмовника так в рації завиває, бо він на Попі стоїть у флісі і там майже штиль.
   • [ Re: Re: вухатий і піп іван ] відповів(-ла) Нормалайзер 10:56:43 03/03/2012
    коли сильно дує - то фігня. Але воно мене з рюкзаком піднесло і переставило метрів на три-п’ять.. Там реально виникає ураганний вітер, природна аеродинамічна труба
  • [ Re: вухатий і піп іван ] відповів(-ла) Tasic 23:46:55 29/02/2012
   Якшо так хочеться бути біля Вухатого, то краще спуститися до водоспадів. Або готувати порядну ночівлю: рубати сніг, копати окоп, ставити туди намет. Бо може залишитися ганчір’я. Там карпатська аеродинамічна труба :)
   • [ Re: Re: вухатий і піп іван ] відповів(-ла) SLV 09:45:54 01/03/2012
    Зайдіть на травел орг , туризм в карпатах, зимова чорногора... і почитайте оповідь Сашка про їхнфй "одноденний" похід тиждень тому. Теж мужик багато ходить, але не дійшли - життя дорожче.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::