стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Несамовите чи Бребенескул ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Нам охоронці і туристи, що ми їх зустріли на Несомовитому минулого року, казали те саме.
Але ніякого рейду до Несамовитого не було.
Ще охорона парку лякала тим, що ходять у горах невідомо хто, під загрозою зброї відбирають нове/дороге/все що сподобається знаряддя.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Несамовите чи Бребенескул ]
  додав(-ла) oleksa [registered] 16:44:08 02/08/2002
  Нам охоронці і туристи, що ми їх зустріли на Несомовитому минулого року, казали те саме.
  Але ніякого рейду до Несамовитого не було.
  Ще охорона парку лякала тим, що ходять у горах невідомо хто, під загрозою зброї відбирають нове/дороге/все що сподобається знаряддя.
  • [ Re: Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) yhirnyak 09:35:06 03/08/2002
   наш відповідний досвід - /мене тоді з групою не було/ на півдорозі з Лазещини до Петроса сидить на пеньку такий собі гоцул 50 м вище стежки. просить запалити. ніхто з групи (5 чол) не палить, але цигарки є в когось десь на дні наплечника - для обміну на полонинах на яйко, сир, млєко. всі кажуть немає запалити, в кого цигарки - трошки замешкався і сказав що немає, бо довго діставати. гоцул каже: "ви брешете, бачу що є. давай цигарки". і піднявши з землі кладе на коліна дубильтівку. від наших лунає "пішов ...". гоцул стріляє (правда, спеціально вище голови, але зброя нарізна, на психіку "вставляє"). знову лунає "пішов...". так вони йшли по стежці, а гоцул ще в кількох місцях винирював з лісу вище стежки і тряс дубильтівкою з відповідними коментарями та прогнозами. на тому й розійшлися.
  • [ Re: Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) yhirnyak 09:56:04 03/08/2002
   через місяць скидаємося з Петроса в сторону Говерли. вже темно, внизу вогники. йдемо на них по цілині. спуск важкий, багато каміння в високій траві. добралися - то чехи на стоянці. йду шукати місце для намету. 30м нижче наступаю (вже темно) на чоловіка, який лежить собі в траві. очі адаптуються до темряви-поруч ще один чоловік. я людина цивілізована, тому вибачаюсь за незручності і відходжу. думаю це ж чехи, Європа... за 20 хвилин починають чехи бігають і кричать ПОЗОР!!! виявляється поки вони нам біля ватри пісні співали, їм з сторони лісу розрізали намети і повиймали все що можна. соромно і гірко. а я ще вибачався перед крадіями.
   зранку чехи пішли, з лісу вийшло двоє, один з дубильтівкою саморобною - без номера. просили цигарки, може згодом хотіли б ще щось. ми відразу поцікавились, скільки часу йде на перезарядку і висловили жаль, що дуже багато. за спиною в ганмена почали рубати дрова. ганмен трошки посидів, оплатив цигарки і пішов. чув про кілька схожих випадків, всі в Чорногорі
   • [ Re: Re: Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) smarn 15:19:47 03/08/2002
    Зі мною таких прикростей на Чорногорі ще не траплялось але про таке чув. Як на мене то таких гуцулів-аборигенів бити так треба " щоб аж копійки в кішеньох позигинати"ю Хоча коли останній раз ночував в селі Дземброня то місцеві молоді й йолопи чить нас машинами не подавили і свистіли цілу ніч діля нас. Поляки що зі мною були були просто в шоці. Довелося пояснювати що усюди є виродкиа так в Україннських карпатах безпечно.
   • [ Re: Re: Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) Юрко 11:09:05 05/08/2002
    Ти то Алексу розкажи, він Дземброню хвалив в плані спокою...
    • [ Re: Re: Re: Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) smarn 17:04:04 05/08/2002
     Раніше і мені так здавалося, що тіпа всі такі доброзичливі і тому подібне, але останній раз як там був то одразу передумав. Я не знаю може старші люди нормальні, але молоді гуцули-бовдурі якійсь трохи дикуваті(брак цивілізації і спілкування з людми). Воно думає(читай молодий гуцул):"якщо то вже в його селі то все можна", нивами на повній швидкості біля табору розїжати, свистіти пів ночі... і таке подібне. Та в горах буває всяке, але завжди я думаю краще ставати на ніч десь осторонь якихось сіл.
    • [ Re: Re: Re: Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) Alex 12:35:39 07/08/2002
     В населених пунктах спокою ніколи не було і не може бути. Ми завжди з сіл стараємося ноги робити пошвидше.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::