стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Несамовите чи Бребенескул ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Народ скажіть де ви ночуєте коли йдете по Чорногорі? Я маю на увазі на якому озері на Несамовитому чи на Бребенескулі? Я завжди ночував на Несамовитому( навіть цього року 3 рази) але коли останній раз йшов з Заросляка то сказали ми охоронці парку, що на Несамовитому ночувати не можна, можна тільки на Бребенескулі? Навіть казали, що час від часу роблять рейди на Несамовите і там усіх штрафують. Мені просто цікаво чи то є правда? Хтось коли-небудь бачив там егеря чи ще яку відповідальну особу? Я ніколи... Саме цікаве те, що з Закарпатської сторони дозволять ночуватии і на Несамовитому.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Несамовите чи Бребенескул ] додав(-ла) smarn [registered] 15:02:54 02/08/2002
  Народ скажіть де ви ночуєте коли йдете по Чорногорі? Я маю на увазі на якому озері на Несамовитому чи на Бребенескулі? Я завжди ночував на Несамовитому( навіть цього року 3 рази) але коли останній раз йшов з Заросляка то сказали ми охоронці парку, що на Несамовитому ночувати не можна, можна тільки на Бребенескулі? Навіть казали, що час від часу роблять рейди на Несамовите і там усіх штрафують. Мені просто цікаво чи то є правда? Хтось коли-небудь бачив там егеря чи ще яку відповідальну особу? Я ніколи... Саме цікаве те, що з Закарпатської сторони дозволять ночуватии і на Несамовитому.
  • [ Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) Юрко [guest] 15:48:07 02/08/2002
   Тут все просто - озеро Бребенескул не входить в КНПП, на відміну від Несамовитого. І про шмон - правда, чув про таке, особливо іноземців.
  • [ Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) oleksa 16:44:08 02/08/2002
   Нам охоронці і туристи, що ми їх зустріли на Несомовитому минулого року, казали те саме.
   Але ніякого рейду до Несамовитого не було.
   Ще охорона парку лякала тим, що ходять у горах невідомо хто, під загрозою зброї відбирають нове/дороге/все що сподобається знаряддя.
   • [ Re: Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) yhirnyak 09:35:06 03/08/2002
    наш відповідний досвід - /мене тоді з групою не було/ на півдорозі з Лазещини до Петроса сидить на пеньку такий собі гоцул 50 м вище стежки. просить запалити. ніхто з групи (5 чол) не палить, але цигарки є в когось десь на дні наплечника - для обміну на полонинах на яйко, сир, млєко. всі кажуть немає запалити, в кого цигарки - трошки замешкався і сказав що немає, бо довго діставати. гоцул каже: "ви брешете, бачу що є. давай цигарки". і піднявши з землі кладе на коліна дубильтівку. від наших лунає "пішов ...". гоцул стріляє (правда, спеціально вище голови, але зброя нарізна, на психіку "вставляє"). знову лунає "пішов...". так вони йшли по стежці, а гоцул ще в кількох місцях винирював з лісу вище стежки і тряс дубильтівкою з відповідними коментарями та прогнозами. на тому й розійшлися.
   • [ Re: Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) yhirnyak 09:56:04 03/08/2002
    через місяць скидаємося з Петроса в сторону Говерли. вже темно, внизу вогники. йдемо на них по цілині. спуск важкий, багато каміння в високій траві. добралися - то чехи на стоянці. йду шукати місце для намету. 30м нижче наступаю (вже темно) на чоловіка, який лежить собі в траві. очі адаптуються до темряви-поруч ще один чоловік. я людина цивілізована, тому вибачаюсь за незручності і відходжу. думаю це ж чехи, Європа... за 20 хвилин починають чехи бігають і кричать ПОЗОР!!! виявляється поки вони нам біля ватри пісні співали, їм з сторони лісу розрізали намети і повиймали все що можна. соромно і гірко. а я ще вибачався перед крадіями.
    зранку чехи пішли, з лісу вийшло двоє, один з дубильтівкою саморобною - без номера. просили цигарки, може згодом хотіли б ще щось. ми відразу поцікавились, скільки часу йде на перезарядку і висловили жаль, що дуже багато. за спиною в ганмена почали рубати дрова. ганмен трошки посидів, оплатив цигарки і пішов. чув про кілька схожих випадків, всі в Чорногорі
    • [ Re: Re: Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) smarn 15:19:47 03/08/2002
     Зі мною таких прикростей на Чорногорі ще не траплялось але про таке чув. Як на мене то таких гуцулів-аборигенів бити так треба " щоб аж копійки в кішеньох позигинати"ю Хоча коли останній раз ночував в селі Дземброня то місцеві молоді й йолопи чить нас машинами не подавили і свистіли цілу ніч діля нас. Поляки що зі мною були були просто в шоці. Довелося пояснювати що усюди є виродкиа так в Україннських карпатах безпечно.
    • [ Re: Re: Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) Юрко 11:09:05 05/08/2002
     Ти то Алексу розкажи, він Дземброню хвалив в плані спокою...
     • [ Re: Re: Re: Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) smarn 17:04:04 05/08/2002
      Раніше і мені так здавалося, що тіпа всі такі доброзичливі і тому подібне, але останній раз як там був то одразу передумав. Я не знаю може старші люди нормальні, але молоді гуцули-бовдурі якійсь трохи дикуваті(брак цивілізації і спілкування з людми). Воно думає(читай молодий гуцул):"якщо то вже в його селі то все можна", нивами на повній швидкості біля табору розїжати, свистіти пів ночі... і таке подібне. Та в горах буває всяке, але завжди я думаю краще ставати на ніч десь осторонь якихось сіл.
     • [ Re: Re: Re: Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) Alex 12:35:39 07/08/2002
      В населених пунктах спокою ніколи не було і не може бути. Ми завжди з сіл стараємося ноги робити пошвидше.
  • [ Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) Ole 12:16:40 05/08/2002
   Smarn спеціально для тебе -якщо
   до вас хтось домахується тіпа штраф тощо питай хто звідкиі чо прийшли, для штрафа має бути документ з якоюсь формою (квитанція)
   На Бребенескулі немее ніякого заповідника і там ніхто не має права займатися такою фігньою - тобто там спокійніше
  • [ Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) Ole 13:21:56 05/08/2002
   Так от на рахунок бєзпрєлєла якось 2 роки назад пішли взимку на Петрос з Лазещини пиняє нас забуханий КРСник ну там матюкі всякі, ми то всьо пропустили, чін чінарьом зарееструвались пішли під самий Петрос там в якісь галімій колибі переночували і з ранку чухнули на верх(по детской наївності лишивши снаряу в колибі) в той час коли ми прогулювалися наверху чей КРСник поцупив снарягу.ми спустились до села (маю якісь нездоровий інтерес ходити по чужих слідах ) вичислив куда вони прийшли як ви думаю зрозуміли на пост КРС.Коли ми заікнулись там за свою снарягу(спальники одежу хавчік ) ...................... дуже добре що нас там не ВБИЛИ.Потім зустріли поляків з такими ж проблемами.

   Звідси висновок такий --Якщо на Петросі поставити зенітну установку ГРАД і джяхнути по Лазешині і окрьосним селам то нашому бруту туристу буде легше дихати на просторах "нашей родіни" .
  • [ Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) Alex 13:49:48 07/08/2002
   Дуже сумно, що наші КРЗ і лісники замість виконання своїх прямих обовязків займаються зшибанням грошей з туристів.
   Звичайно з гуцулами проблем не виникає, але населення близьких до цивілізації районів важко віднести до цієї категорії.
   Поки що спокій не можна купити навіть за гроші. Єдиний вихід - уникати маршрутів через Лазещину і Ворохту, через місця дислокації лісників проходити, коли основна маса народу зпливає. Наприклад, на Говерлі краще бути до десятої ранку і після шостої вечора.
   • [ Re: Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) vasyl 20:16:01 07/08/2002
    Лісники та КРС (тобто АРЗ), можуть надавати послуги по прочистці та маркуванню стежок, але на це у них немає коштів. В принципі, при розмові з директором парку, він зовсім не проти цього, В Ів.Франківській обладміністрації (я їм надіслав адрес сайту) це теж на контролі але поки що все зупинилось через відсутність системи знакування. А злодіями повинна займатись наша міліція, у них є приписи ще з минулого року, але........................... .................
  • [ Re: Несамовите чи Бребенескул ] відповів(-ла) Alex 13:58:47 07/08/2002
   Саме ліпше брати газ і ночувати, де душі забажається - хоч на самій Говерлі. Буде троха задувати, але враження гарантовані. І взагалі, щоб щось на Чорногорі побачити, треба виходити, поки хмари не піднялися, а ще краще як перед тим гроза пройшла.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::