стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ 2 zaqwsx ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: ...нууу, во-первых, не сидел, а гулял (причом очень класно)
А во-вторых, моя палатка - где хочу, там и ставлю ))))
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ 2 zaqwsx ]
  додав(-ла) zmey 11:26:17 27/02/2007
  ...нууу, во-первых, не сидел, а гулял (причом очень класно)
  А во-вторых, моя палатка - где хочу, там и ставлю ))))
  • [ Re: 2 zaqwsx ] відповів(-ла) Романючок 14:35:32 27/02/2007
   По-перше загиблого від лавини знайшли під Говерлою, елементарне знехтування правилами безпеки, вони самі викликали лавину. На ПІЧ за хорошої видимості можна йти і тепер, є безліч шляхів обходу карнизів, головне щоб їх було видно. На рахунок рятувальників -- без обід, вони ніколи інакше і не кажуть, постійно та сама пісня. Головне пильність і дотримуатись правил безпеки: не був там літом не йди туди зимою.
   Цього року дійсно дуже багато небезпечних участків навколо ПІЧ.
   • [ Re: Re: 2 zaqwsx ] відповів(-ла) Нормалайзер 20:48:36 27/02/2007
    не ображайся, але з фотками в тебе таки краще, аніж з розумом

    Просто подумай про те, що рятувальники кажуть те, про що знають, і знають набагато більше і краще, ніж ти і я просто можемо уявити

    Не пускайте дітей в гори і в інтернет: загадять і те, і друге...
    • [ Re: Re: Re: 2 zaqwsx ] відповів(-ла) Романючок 22:57:58 27/02/2007
     Згідний з тобою що вони набагато більше бачили і знають за нас, але вони також люди і також помиляються. Пан Кобилюк літом пішов один на скали Бребенескула і зірвався вниз, втратив свідомість але добре що встиг по рації колегам передати, які йому і допомогли. Були навіть переломи. Ця інформація від рятувальників. Тож скажи ти мені, він що не знав що туди не можна одному підніматися, він порушив правила яким нас вчить. Недавно подібна розмова була на Драгобраті з альпіністом з 40-річним стажем. Багато з них просто ганяють понти перед нами замість того, щоб підказати правильне рішення. Рятувальник насамперед має залишатися людиною!
     Прошу не приймати це зауваження до пана Кобилюка, він суперовий рятувальник і я завжди до його порад прислухаюся. Але не всі такі як він. Тому я так і написав. І РЯТУВАЛЬНИКІВ я завжди ПОВАЖАВ і до їхніх порад прислухався!!! Але це не повід мене ображати, я тобі не дитина і нічого тут не гаджу!
     Останнє твоє речення написане з дуже маленьким розумом, хоча ти і поважна людина!
    • [ Нормалайзер`у ] відповів(-ла) zaqwsx 23:02:42 28/02/2007
     Оттакої! А я тільки-но встиг написати на першому форумі, який суперовий сайт я для себе відкрив :((
     Хлопці!!! Ну шо ви робите?!! Навіщо лаятись? Навіщо такі сварки? І з ЧОГО? З того, що хтось може більше ніж другий? Шо хтось гуляє собі в хуртовину по Чорногорі, а хтось дома сидить і каже що той божевільний? Для когось це ризик, а для інших нормальні умови. Невже можна судити? І де?- на такому сайті! Більшість людей тут бували в горах, але досвід у всіх різний! Я наприклад дуже люблю Карпати, але знаю, що є речі, до яких я не готовий, але це не означає що всі повинні робити так як я. Я люблю ризик, але до певної межі, і коли розумію що як би я не старався, все одно…. все одно треба повертати назад а не йти далі на Чорногору. хоча Змій пропонував допомогу і казав, як що шось- звертайтесь. І я впевнений, що на таких людей можна покластися в скрутному становищі. А це був як раз той самий випадок. Хтозна шо могло трапитись. Так нам мабуть пощастило:(( Погода була жахлива. Скажу відверто –я налякався. Сильний вітер,сніг, хуртовина, нічого взагалі не видно, куди йти незрозуміло, орієнтуватися неможливо бо не знаєш де знаходишся… ще трохи і я відчував шо зара буде паніка :)) Бачу шось темне в снігу, я туди, підхожу – намет заметений снігом. Нарешті! Люди! :))) (хоча тоді було не до сміху). Питаю: Є тут хтось?!, -а ніхто не відповідає!!! Тут на мене знов находить…. А може там хтось замерз, чи заблукав десь? Стою зігнувшись біля намету і незнаю шо робить. через пару хвилин думаю, все, відкриваю намет, і хоч відігріюсь трохи… встаю шоб покликати хлопців до намету (сам не захотів в чужий намет лізти :))), бачу хтось підходить… просто як привід з того світу)))) - чорна маска на все обличчя, чорні окуляри… тому я і сказав, що він на Змій, а якісь Демон Карпатський :)))) Ми побалакали трохи, і перше шо мене здивувало, так це то, що він був абсолютно спокійний – всюди Бог знашо твориться, а він як на курорті, спокійний як удав :)))))
    • [ Нормалайзер`у ] ] відповів(-ла) zaqwsx 23:03:34 28/02/2007
     Було враження, шо він все життя провів в таких умовах :)) Дивиться на мене, посміхається і каже: Знаєш што, дружищє, давайка я тєбє чаю здєлаю :) Хлопці!, для мене тоді той чай був як спасіння :)) я розумію, шо на мене важко тоді було дивитись без сміху, але я навіть про це і не думав – в голові крутилося: що робити, куди йти і чи не відморозив я собі пальці?)) І було видно відразу, що він не просто якісь там турист, і по тому як поводився, і як одягнений, всякі дорогі прибамбаси, і намет якоїсь дивної форми… Так шо, хлопці, не треба тут ображати один одного, всі ми різні, у кожного свій рівень підготовки, досвіду. Для когось такі погодні умови в горах – нічого страшного, для когось – втікаймо назад! (як наприклад для мене :))) Я також спочатку казав тут, шо він «камікадзе», «маньяк» і т.п, за шо і вибачаюсь:) Ясна річ, для мене це екстремально, хоча я про себе не скажу шо я домашня людина. А є люди для яких екстрім починається…ну не знаю, може коли камні з неба летять))))) Я наприклад зовсім не жалкуюі не соромлюсь що так і не дійшов, вибір був зроблений, але в горах побував, екстрім був – саме для того я туди і поїхав, до того й ще з такою людиною познайомився. І до таких як Змій треба відноситись з повагою, хочаб за то, шо такі люди спокійно собі ходять по горах за будь яких умов (ішо пригощають чаєм )))))) а не судити, правильно чи ні він робіть, і не сваритися між собою і НЕ ОБРАЖАТИ один одного (то відноситься до НОРМАЛАЙЗЕРА). До речі, сам Змій наприклад, майже нічого не говорить тут, два-три слова і все. А ви тут розвели сварку: варто, не варто, ходити, не ходити… РОМАНЮЧОК каже я він знає – бо він був там і каже як є. Якщо рятівники самі лізуть невідомо куди і ламають руки-ноги, то навіщо взагалі казати: Не ходіть! Слухайте шо кажуть рятівники! Тим більше рятувальників там де були ми, взагалі небуло і розраховувати на допомогу можна було тільки від таких, як ви кажете, екстрімалів.
     Кожен сам для себе має вирішувати: вартто чи не варто ходити в гори,
   • [ Re: Re: 2 zaqwsx ] відповів(-ла) Andre 09:56:08 28/02/2007
    Піднімались на ПІЧ в неділю 25-го. Чесно кажучи лавинонебезпеки не було. Як не було і технічних складнощів на всій ділянці від колиби під Смотричем до вершини Попа. Поспілкувавшись з Zmey, який спустився напередодні, на верх навіть не взяли льодоруби. На підйом затратили 3 год 55 хв. Але погода була дуже сприятлива і за плечима до 5 кг.
    Читаючи попередні пости можна зробити висновок, що умови впродовж навіть двох днів можуть суттєво відрізнятись.
    Ходити на ПІЧ можна. Але безпека в першу чергу. А для цього необхідний досвід зимових мандрівок. Інакше ця вершина може стати як першою зимовою, так і останньою...
   • [ Нормалайзер`у ] ] відповів(-ла) zaqwsx 23:04:07 28/02/2007
    Припиніть ці сварки, припиніть образи і поводьтесь як дорослі люди
    • [ Re: Нормалайзер`у ] ] відповів(-ла) Романючок 23:28:57 28/02/2007
     Дуже гарна промова і головне корисна. Хотілось би почути на це все думку самого Нормалайзера.
  • [ zmey ] відповів(-ла) zaqwsx 15:13:53 27/02/2007
   О!, так то був Ти?! Привіт! )) пом`ятаєш мене?-Павло. Ти мене ще чайком пригощав:) Ну Ти даєєш! Респект! ;) Ти не Змій, ти просто Демон Карпатський)))))
   До речі я зараз у Львові давай зустрінемось, пивасиком пригощаю!)
   а як Ти так сам, не страшно в соло хотить? ще й при таких умовах взимку? Чи ти такий собі екстрімал?)
   • [ Re: 2 zaqwsx ] відповів(-ла) zmey 14:31:31 28/02/2007
    >>"а як Ти так сам, не страшно в соло хотить? ще й при таких умовах взимку? Чи ти такий собі екстрімал?)"

    ...екстремист )))
    • [ Re: Re: 2 zmey ] відповів(-ла) zaqwsx 23:00:51 28/02/2007
     екстреміст-терорист))))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::