стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Нормалайзер`у ] ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Було враження, шо він все життя провів в таких умовах :)) Дивиться на мене, посміхається і каже: Знаєш што, дружищє, давайка я тєбє чаю здєлаю :) Хлопці!, для мене тоді той чай був як спасіння :)) я розумію, шо на мене важко тоді було дивитись без сміху, але я навіть про це і не думав – в голові крутилося: що робити, куди йти і чи не відморозив я собі пальці?)) І було видно відразу, що він не просто якісь там турист, і по тому як поводився, і як одягнений, всякі дорогі прибамбаси, і намет якоїсь дивної форми… Так шо, хлопці, не треба тут ображати один одного, всі ми різні, у кожного свій рівень підготовки, досвіду. Для когось такі погодні умови в горах – нічого страшного, для когось – втікаймо назад! (як наприклад для мене :))) Я також спочатку казав тут, шо він «камікадзе», «маньяк» і т.п, за шо і вибачаюсь:) Ясна річ, для мене це екстремально, хоча я про себе не скажу шо я домашня людина. А є люди для яких екстрім починається…ну не знаю, може коли камні з неба летять))))) Я наприклад зовсім не жалкуюі не соромлюсь що так і не дійшов, вибір був зроблений, але в горах побував, екстрім був – саме для того я туди і поїхав, до того й ще з такою людиною познайомився. І до таких як Змій треба відноситись з повагою, хочаб за то, шо такі люди спокійно собі ходять по горах за будь яких умов (ішо пригощають чаєм )))))) а не судити, правильно чи ні він робіть, і не сваритися між собою і НЕ ОБРАЖАТИ один одного (то відноситься до НОРМАЛАЙЗЕРА). До речі, сам Змій наприклад, майже нічого не говорить тут, два-три слова і все. А ви тут розвели сварку: варто, не варто, ходити, не ходити… РОМАНЮЧОК каже я він знає – бо він був там і каже як є. Якщо рятівники самі лізуть невідомо куди і ламають руки-ноги, то навіщо взагалі казати: Не ходіть! Слухайте шо кажуть рятівники! Тим більше рятувальників там де були ми, взагалі небуло і розраховувати на допомогу можна було тільки від таких, як ви кажете, екстрімалів.
Кожен сам для себе має вирішувати: вартто чи не варто ходити в гори,
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Нормалайзер`у ] ]
    додав(-ла) zaqwsx 23:03:34 28/02/2007
    Було враження, шо він все життя провів в таких умовах :)) Дивиться на мене, посміхається і каже: Знаєш што, дружищє, давайка я тєбє чаю здєлаю :) Хлопці!, для мене тоді той чай був як спасіння :)) я розумію, шо на мене важко тоді було дивитись без сміху, але я навіть про це і не думав – в голові крутилося: що робити, куди йти і чи не відморозив я собі пальці?)) І було видно відразу, що він не просто якісь там турист, і по тому як поводився, і як одягнений, всякі дорогі прибамбаси, і намет якоїсь дивної форми… Так шо, хлопці, не треба тут ображати один одного, всі ми різні, у кожного свій рівень підготовки, досвіду. Для когось такі погодні умови в горах – нічого страшного, для когось – втікаймо назад! (як наприклад для мене :))) Я також спочатку казав тут, шо він «камікадзе», «маньяк» і т.п, за шо і вибачаюсь:) Ясна річ, для мене це екстремально, хоча я про себе не скажу шо я домашня людина. А є люди для яких екстрім починається…ну не знаю, може коли камні з неба летять))))) Я наприклад зовсім не жалкуюі не соромлюсь що так і не дійшов, вибір був зроблений, але в горах побував, екстрім був – саме для того я туди і поїхав, до того й ще з такою людиною познайомився. І до таких як Змій треба відноситись з повагою, хочаб за то, шо такі люди спокійно собі ходять по горах за будь яких умов (ішо пригощають чаєм )))))) а не судити, правильно чи ні він робіть, і не сваритися між собою і НЕ ОБРАЖАТИ один одного (то відноситься до НОРМАЛАЙЗЕРА). До речі, сам Змій наприклад, майже нічого не говорить тут, два-три слова і все. А ви тут розвели сварку: варто, не варто, ходити, не ходити… РОМАНЮЧОК каже я він знає – бо він був там і каже як є. Якщо рятівники самі лізуть невідомо куди і ламають руки-ноги, то навіщо взагалі казати: Не ходіть! Слухайте шо кажуть рятівники! Тим більше рятувальників там де були ми, взагалі небуло і розраховувати на допомогу можна було тільки від таких, як ви кажете, екстрімалів.
    Кожен сам для себе має вирішувати: вартто чи не варто ходити в гори,


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::