стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Польскі гори! ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Усім щиро вдячний! Досить багато інформації!
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Польскі гори! ]
  додав(-ла) EOL [registered] 11:56:42 20/06/2007
  Усім щиро вдячний! Досить багато інформації!
  • [ Re: Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) Останній герой 14:39:32 20/06/2007
   Якщо Ви бажаєте сходити у польські Високі Татри, то майте на увазі, що з дитиною Ви зможете тільки походити долинами та максимум вийти на озера типу Морське око, а піднятися на вершини фізично не зможете, бо польський бік Високих Татр надзвичайно урвистий, маршрутів на вершини дуже мало і вони йдуть зигзагами, а значана частина маршруту проходиться тільки за допомогою цепків (майже альпінізм). До того ж це скелясті гори і стежки там складені з валунів та каміння, тому дитині там треба бути дуже обережною. До речі - я там за тиждень мандрівок повністю стер підошву спеціальних підсилених трекінгових кросівок - до блиску! Але навіть походи у гірські долини та до озер варті того! Враження за умов гарної погоди будуть неймовірні - ніби Ви побуваєте у Альпах чи на Кавказі! Якщо ризикнути, то можна піднятися на Rysy (2 600 м), де проходить кордон із Словаччиною і заночувати на тому боці у Хаті під Рисьми (2 300 м): близько 50 грн. за ніч. До речі словацькі схили Татр помірні і по ним прокладено безліч нескладних маршрутів, хоча і там зустрічаються відрізки з цепками. Десь на наступному тижні я виставлю відскановані фотки з Високих Татр. Тож побачите, що там можна очікувати.
   • [ Re: Re: Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) vasyl 17:21:48 20/06/2007
    Але Західні Татри є досить доступними і ходяться вони з того ж Закопане. Західними можна йти до самого Каспрового Верху (канатної дороги) і далі зійти в долину (або з’їхати за 17 зл.).
    Орла Перць з дитиною звичайно ви не пройдете, але вище Морського Ока в сторону Рис можна спокійно піднятись - там чудові краєвиди. Розраховуйте, що вартість ночівлі в схронісках близько 30-40 злотих (~12-14$, минулорічні дані).
    В Татри, на мій погляд, краще їхати восени, коли менше народу. До 20-25 вересня там ще буває хороша погода.
    З наступного року на Польщу, Словаччину, т.п. вводять шенген-візи, які мабуть будуть платними, тому раджу встигнути ще цього року
    • [ Re: Re: Re: Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) akorud 23:25:02 20/06/2007
     зїхати не вийде, бо 100-літню канатну дорогу закрили на реконструкцію - точніше повністю розібрали, частину продали, частину здали в музей і будують нову. Трохи фотографій з околиць морського ока тут http://hamlet.integra.com.ua/T atry/


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::