стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Польскі гори! ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Привіт усім!
Чи хтось має досвід гірських мандрівок у Польші? Прохання коротенько поділитися враженнями, порадами. Також колись на цьому сайті був лінк на сторінку присвячену польським Бескидам і десь зник. Якщо в кого він зберігся, дайте будь-ласка.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Польскі гори! ] додав(-ла) EOL [registered] 17:08:39 18/06/2007
  Привіт усім!
  Чи хтось має досвід гірських мандрівок у Польші? Прохання коротенько поділитися враженнями, порадами. Також колись на цьому сайті був лінк на сторінку присвячену польським Бескидам і десь зник. Якщо в кого він зберігся, дайте будь-ласка.
  • [ Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) akorud 23:05:03 18/06/2007
   Що саме цікавить? Якщо мандрував в Карпатах - тут не пропадеш (якщо не махати сокирою направо-наліво і не палити все що бачиш). Можеш навіть ломанутися на "Główny Szlak Beskidzki" - найдовший промаркований шлях в Польщі, розрахований на 3 тижні пішої мандрівки :)
  • [ Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) unmay 02:34:10 19/06/2007
   Спробуй може якось більш конкретизувати питання...
   • [ Re: Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) EOL 08:54:29 19/06/2007
    Перепрошую, дійсно якось я надто загально описав проблему.
    Задача в мене наступна: у серпні місяці протягом двох тижнів потоптати разом з дружиною і малим (7р.) нескладний і гарний гірський маршрут у Польші та, бажано, щоб до/після походу можна було б поруч подивитися якесь гарне місто (Краків наприклад). От так трохи точніше...
    • [ Re: Re: Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) akorud 14:15:05 19/06/2007
     маршрутів тут дуже багато - єдине - можу підказати район. Якщо ближче цивілізації (тобто коротші підходи, кращий транспорт, і т.д.) - думаю Бескід Живецький (на карті це від Катовіц на південь). Якщо більше спокою - Бескід низький (лемківщина) - по карті на південь від Тарнова. Там же буде в кінці липня Лемківська ватра - рекомендую.
     • [ Re: Re: Re: Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) akorud 14:17:03 19/06/2007
      А, ну якщо вже будеш в тій околиці - на кілька днів треба в Татри вискочити. Не дивлячись на кількість матрасників - там гарно. Оосбливо якщо наприклад заночувати в схроніску над Морським Оком - ввечері і зранку там нікого нема крім тих що ночують (чоловік 30-40)
    • [ Re: Re: Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) unmay 19:21:12 19/06/2007
     В Татрах теж є нескладні маршрути, червоний шлях той же. Дитині напевно сподобаються Пєніни (правда там на день-два маршрут лише), бо можна сплавитися на тратвах Дунайцем. До Кракова близько що з Пєнін, що з Татр. Татранське Закопанє теж варто уваги. З дитиною також варто завітати до інформаційних павільйонів НацПарків - там є цікаві експозиції.
     • [ Re: Re: Re: Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) unmay 19:22:47 19/06/2007
      І для Татр і для Пєнін є мапи, де вказано час проходження переходів - дуже зручно для планування маршруту.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) akorud 23:41:43 19/06/2007
       але врахуй - часи що пищуться на мапах/вказівниках на стежках рорзаховані на досить такий швидкий темп, я б сказав на туристів середньої кваліфікації з ясною головою ;) Тут мені більше подобається чеський підхід - пишуть не час, а відстань.
  • [ Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) EOL 11:56:42 20/06/2007
   Усім щиро вдячний! Досить багато інформації!
   • [ Re: Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) Останній герой 14:39:32 20/06/2007
    Якщо Ви бажаєте сходити у польські Високі Татри, то майте на увазі, що з дитиною Ви зможете тільки походити долинами та максимум вийти на озера типу Морське око, а піднятися на вершини фізично не зможете, бо польський бік Високих Татр надзвичайно урвистий, маршрутів на вершини дуже мало і вони йдуть зигзагами, а значана частина маршруту проходиться тільки за допомогою цепків (майже альпінізм). До того ж це скелясті гори і стежки там складені з валунів та каміння, тому дитині там треба бути дуже обережною. До речі - я там за тиждень мандрівок повністю стер підошву спеціальних підсилених трекінгових кросівок - до блиску! Але навіть походи у гірські долини та до озер варті того! Враження за умов гарної погоди будуть неймовірні - ніби Ви побуваєте у Альпах чи на Кавказі! Якщо ризикнути, то можна піднятися на Rysy (2 600 м), де проходить кордон із Словаччиною і заночувати на тому боці у Хаті під Рисьми (2 300 м): близько 50 грн. за ніч. До речі словацькі схили Татр помірні і по ним прокладено безліч нескладних маршрутів, хоча і там зустрічаються відрізки з цепками. Десь на наступному тижні я виставлю відскановані фотки з Високих Татр. Тож побачите, що там можна очікувати.
    • [ Re: Re: Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) vasyl 17:21:48 20/06/2007
     Але Західні Татри є досить доступними і ходяться вони з того ж Закопане. Західними можна йти до самого Каспрового Верху (канатної дороги) і далі зійти в долину (або з’їхати за 17 зл.).
     Орла Перць з дитиною звичайно ви не пройдете, але вище Морського Ока в сторону Рис можна спокійно піднятись - там чудові краєвиди. Розраховуйте, що вартість ночівлі в схронісках близько 30-40 злотих (~12-14$, минулорічні дані).
     В Татри, на мій погляд, краще їхати восени, коли менше народу. До 20-25 вересня там ще буває хороша погода.
     З наступного року на Польщу, Словаччину, т.п. вводять шенген-візи, які мабуть будуть платними, тому раджу встигнути ще цього року
     • [ Re: Re: Re: Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) akorud 23:25:02 20/06/2007
      зїхати не вийде, бо 100-літню канатну дорогу закрили на реконструкцію - точніше повністю розібрали, частину продали, частину здали в музей і будують нову. Трохи фотографій з околиць морського ока тут http://hamlet.integra.com.ua/T atry/
  • [ Re: Польскі гори! ] відповів(-ла) vasyl 17:31:58 20/06/2007
   Польські Бещади проходяться спокійними одноденними мандрівками. На відміну від наших Бескидів, малозаліснені, полонинні (висоти близько 1300 м). Враження про них можеш скласти, якщо поїдеш з Ярком на кордон 3 держав - там все чудово видно.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::