стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Запитання до Tasica ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Вибачаюсь, запитання було до Тasica, але тут і я можу прокоментувати. Два роки тому йшли на сивулю з боку Осмолоди. Від хатки в ур. Лопушна і ледь не до самої вершини бачили ведмежі сліди різних калібрів. А нижче, на підході до хатки, бачили взагалі сліди, по довжині ледь не такі, як моя стопа (42 розмір) і мало чим менші в ширину. Ведмеді в Горганах є, але спеціально до них "у гості" йти ніхто не збирається. Якщо вас хоч троє, ведмідь зійде з дороги. Хіба будете до нього приставати)))) А на рахунок часу, коли їжі менше - той період десь в середині квітня має закінчитись.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Запитання до Tasica ]
  додав(-ла) komaruk [registered] 15:21:51 10/04/2008
  Вибачаюсь, запитання було до Тasica, але тут і я можу прокоментувати. Два роки тому йшли на сивулю з боку Осмолоди. Від хатки в ур. Лопушна і ледь не до самої вершини бачили ведмежі сліди різних калібрів. А нижче, на підході до хатки, бачили взагалі сліди, по довжині ледь не такі, як моя стопа (42 розмір) і мало чим менші в ширину. Ведмеді в Горганах є, але спеціально до них "у гості" йти ніхто не збирається. Якщо вас хоч троє, ведмідь зійде з дороги. Хіба будете до нього приставати)))) А на рахунок часу, коли їжі менше - той період десь в середині квітня має закінчитись.
  • [ Re: Re: Запитання до Tasica ] відповів(-ла) zhyvoy 18:19:52 10/04/2008
   Ну раз пішла така тема, також всунусь...Переважно территорія одного мішки десь 10 км., але враховуючи те що їх залишилось в Карпатах дуже мало(останні дані меньше 100 шт. на укр теріторії Карпат) може збільшитись. Тому робим висновок, що майже біля кожної вершини є ведмідь. В Горганах їх може бути і більше, меньше людей ходе, але знайомі з Осмолоди, бачили ведмежа біля осмолодської вишки. Як бачимо незавжди в дикіх місцях. На Сивулі постійно знаходив сліди в долині Бистрика(на хребтику між х-том Горган і Сивулським). А що його боятись доки сам не побачиш;), головне ненайти на нього несподівано бо він сліпий, а слух та нюх і мішкі добрий, занюхає за кілометри. Удачі


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::