стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: На Петрос з Квасів ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Найкоротша стежка від чіткого орієнтира така: залізнична станція Кваси, іти в сторону Ясені через залізничний міст, відразу за мостом направо наверх чіткою стежкою через сінокоси і зрізаючи серпантини дороги із Квасів на Менчіл.Верх стежки закінчується на цій же дорозі.Тоді - дорогою направо через полонини Веснарку і Кути до горизонтальної дороги. Тут розвилка: направо - південним схилом хребта Шешула через полонини Кінець, Рогнеську і Германеську на Петрос, наліво - через Менчіл і північним схилом, прямо - хребтом через Шешул. Ночувати можна в колибах на всіх полонинах.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: На Петрос з Квасів ]
    додав(-ла) vsobasko@rambler.ru [registered] 00:06:57 14/11/2008
    Найкоротша стежка від чіткого орієнтира така: залізнична станція Кваси, іти в сторону Ясені через залізничний міст, відразу за мостом направо наверх чіткою стежкою через сінокоси і зрізаючи серпантини дороги із Квасів на Менчіл.Верх стежки закінчується на цій же дорозі.Тоді - дорогою направо через полонини Веснарку і Кути до горизонтальної дороги. Тут розвилка: направо - південним схилом хребта Шешула через полонини Кінець, Рогнеську і Германеську на Петрос, наліво - через Менчіл і північним схилом, прямо - хребтом через Шешул. Ночувати можна в колибах на всіх полонинах.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::