стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ На Петрос з Квасів ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: підкажіть, де саме (орієнтир) у Квасах, щоб вийти на стежку до Петроса (через Менчул-Квасний)? І чи є десь під вершиною (або близько неї) апартаменти придатні для ночівлі?
Все спілкування на дану тему
 1. [ На Петрос з Квасів ] додав(-ла) Igor Melika [registered] 10:37:47 13/11/2008
  підкажіть, де саме (орієнтир) у Квасах, щоб вийти на стежку до Петроса (через Менчул-Квасний)? І чи є десь під вершиною (або близько неї) апартаменти придатні для ночівлі?
  • [ Re: На Петрос з Квасів ] відповів(-ла) vasyl 10:48:19 13/11/2008
   там взагалі-то маркований жовтий маршрут - в сторону Петроса маркований ще нормально. На автобусній зупинці (орієнтир - руїни санаторію по лівій стороні) є вказівник саме в сторону руїн.
   Ночувати можна в районі біостаціонару і навіть далі. Місць для ночівлі з водою достатньо.
  • [ Re: На Петрос з Квасів ] відповів(-ла) vsobasko@rambler.ru 00:06:57 14/11/2008
   Найкоротша стежка від чіткого орієнтира така: залізнична станція Кваси, іти в сторону Ясені через залізничний міст, відразу за мостом направо наверх чіткою стежкою через сінокоси і зрізаючи серпантини дороги із Квасів на Менчіл.Верх стежки закінчується на цій же дорозі.Тоді - дорогою направо через полонини Веснарку і Кути до горизонтальної дороги. Тут розвилка: направо - південним схилом хребта Шешула через полонини Кінець, Рогнеську і Германеську на Петрос, наліво - через Менчіл і північним схилом, прямо - хребтом через Шешул. Ночувати можна в колибах на всіх полонинах.
  • [ Re: На Петрос з Квасів ] відповів(-ла) ksm 07:34:30 14/11/2008
   Мені одне незрозуміле, чому люди пруться на Петрос з Квасів.
   Ходив і з Свідовчя, Ясині, Квасів. Як на мене найкраще йти з Ясині(Зупинка дизеля і наліво, все прямо та прямо), якщо хочеться бачити не приватні доми, то з Свідовця(зупинка дизеля, вертаємося назад метрів 600 в направо, через полонину Шесса).Удачі.

   Один плюс з маршруту через Кваси це те, що можна зфоткати весь чорногірський хребет!!!
  • [ Re: На Петрос з Квасів ] відповів(-ла) Lubкo 14:34:08 14/11/2008
   маркування видно навіть з колії. так як написав vsobasko.

   з квасів Підніматися на Петрос мабуть наймальовничіше. якшо стартувати о 7 ранку (з нічного раховоза) - то ночувати можна впасти аж на перемичці між Петросом і Ґавєрлою (за умов нормальної прохідності)
   • [ Re: Re: На Петрос з Квасів ] відповів(-ла) Igor Melika 10:40:37 17/11/2008
    Похід відбувся! Справді, з Квасів гарні краєвиди, та й дорога, як на мене - ідеальна. Обійшовши траверзом Шешул, дістались до полонини Рогнеска, де і заночували. Із 4 житлових колиб виявилась лише одна "з усіма зручностями" (стіл, лавки, ліжко, піч, дрова). Сама ж територія полонини в більшості встелена наче кольоровою ковдрою: з пластикових пляшечок, поліетиленових пакетів, різних обгорток, уламків скла та пляшок... Просто хочеться плакати, коли усвідомлюєш, що цей "екоучасток" тобі залишили твої ж однодумці-природолюби. Навіть якщо самостійно зайнятись прибиранням території, на це знадобиться як мінімум 2-3 дні...

    Повертаючись до хорошого: наступного дня, по восьмій ранку (16.11.08.) вирушили до Петроса. Траверзною дорогою з густим туманом, залишаючи десь під низом полонину Германеска, дістаємось під перемичку Петроса (камяний міст) і піднімаємось радиально на неї. Пробираючись крізь густий туман виходимо на вершину хребта де нас зустрічає яскраве сонце. Під нами - море із хмар. Із низ виглядає лише вершечок Говерли та обсерваторія на тому кінці Чорногори. Глибока осінь, снігом навіть не пахне. Лише на вершині Петроса трави вкриті інієм, і вітер-бешкетник натякає, що зима не за горами...
    • [ Re: Re: Re: На Петрос з Квасів ] відповів(-ла) rbrechko 13:09:29 17/11/2008
     Сильно в тумані блудили?
     • [ Re: Re: Re: Re: На Петрос з Квасів ] відповів(-ла) Igor Melika 14:18:52 17/11/2008
      Густий туман був лише учора вранці, але блукати не довелось тому, що з вечора візуально бачили Петрос, і всі підходи до нього. Тим паче, що маршрут справді добре промаркований, і якщо триматися стежки і орієнтирних стовпчиків (№15) то заблукати практично неможливо! Тобі теж окрема подяка за "мобільний GPS" :))
    • [ Re: Re: Re: На Петрос з Квасів ] відповів(-ла) Lubкo 13:14:44 17/11/2008
     наскільки я собі уявляю, то більшість того сміття, як правило, залишають місцеві "природолюби" - пастухи/чабани і всі решта рогулі з навколишніх сіл, шо виперлися туди побухати (((

     а на рахунок хорошого - ми теж троха були на Чорногорі: в суботу з Кривопільського перевалу махнули через Кострич по вододілу на Шпиці. заночували в Ґаджині. в неділю провітрилися хребтом до Несамовитого (доречі там ще хтось був - купа слідів) і вниз, до Заросляка. відвідали ще старий військовий цвинтар під Кознєскою..
     :)
    • [ Re: Re: Re: На Петрос з Квасів ] відповів(-ла) Igor Melika 11:48:54 18/11/2008
     Фоторозповідь про похід дивіться та читайте тут: http://www.photographic.com.ua /gallery/photo.aspx?id=131834& ref=author


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::