стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Воловець-Вовчий ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Привіт карпатському товариству. Йдемо у дводенний похід за маршрутом Воловець-Хрест-Темнатик-Плай-В еликий Верх-Стій-Зенева-Западрина-пот . Ждимир-Вовчий. Ночівля планується під Великим Верхом. На Боржаві бував неодноразово, але по відрізках Воловець-Хрест-Темнатик і Стій-Вовче не ходив.
Цікавить наступне:
1. Як найкраще вийти з зал. станції Воловця на відріг Темнатика з хрестом? (було б добре якби детально описали) Чи можна десь на підйомі набрати воду?
2. Скільки часу займає спуск з вершини Стою до зал. станції Вовче? Чи є якісь проблеми з орієнтуванням по цьому відрізку?
Заздалегідь дякую.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Воловець-Вовчий ] додав(-ла) bjoern [registered] 10:21:52 22/04/2011
  Привіт карпатському товариству. Йдемо у дводенний похід за маршрутом Воловець-Хрест-Темнатик-Плай-В еликий Верх-Стій-Зенева-Западрина-пот . Ждимир-Вовчий. Ночівля планується під Великим Верхом. На Боржаві бував неодноразово, але по відрізках Воловець-Хрест-Темнатик і Стій-Вовче не ходив.
  Цікавить наступне:
  1. Як найкраще вийти з зал. станції Воловця на відріг Темнатика з хрестом? (було б добре якби детально описали) Чи можна десь на підйомі набрати воду?
  2. Скільки часу займає спуск з вершини Стою до зал. станції Вовче? Чи є якісь проблеми з орієнтуванням по цьому відрізку?
  Заздалегідь дякую.
  • [ Re: Воловець-Вовчий ] відповів(-ла) Roman 11:22:31 22/04/2011
   1. Ідем по ходу поїзда ще метрів 200, доки не буде міст. Заходим під міст наліво вулицею (Шевченка ніби). Буквально кілька хат - і направо буде прохід між хатами, відразу кладка через річку і різкий підйом на велику галявину. Ідем галявиною десь 1 км, заходячи в її найдальший, найвищий, найлівіший кут. Там буде дорога в ліс, ідемо нею.Останній сумніви зникнуть, коли дорога вийде на потужну просіку створену лавиною, піднімається по ній метрів 100, і знову заходить у ліс. Де-не-де є серпантини. Врешті решт (тобто за дві години) вийдемо на галявину, а далі прямо по ній на південний схід вийдемо по хреста. Цю всю кухню добре видно на кілометровці. Судячи по мапі, дорога мала б перетинати потік, але чи так це і чи можна набрати води - я не пам’ятаю.
   Інший варіянт - можна також іти вулицею майже до кінця, а тоді ломитись просікою до хреста чітко на південний захід. Проте відшукати початок просіки не є аж так просто, і підйом там дуже стрімкий.

   2. На спуск Стій - Вовчий - 4 години (без зупинок). Проблем з орієнтуванням немає. До Зеневої - відкрита полонина, далі широка дорога з купою серпантинів. Тільки не ломаніться напряму з Западрини на Чистий Звір. Йти треба довшим, правим відгалуженням (по кілометровці там де намальовано сарай)
  • [ Re: Воловець-Вовчий ] відповів(-ла) Qbl 15:16:42 22/04/2011
   Йдете колією від станції в сторону Мукачева до моста. Там повертаєте наліво, йдете вулицею вздовж струмка. Йти треба до тих пір, поки вулиця не заходить вліво від струмка(з правого боку на хребтику в цей час має закінчуватися ліс). Там переходите через кладку і яром піднімаєтеся вгору на той хребтик. Підніматися можна поступово, траверсом в сторону хреста. На самому хребтику дорога, вона веде в вирубки(перед самою вирубкою окремо стоїть група сосен). Посеред вирубки роздоріжжя, там повертаєте вліво вгору(східний напрям, здається). Потім метрів через 100-150(вже в лісі) знову роздоріжжя, цього разу повертаєте вправо. Дорога заводитьвас в крутий камянистий яр. ПІднімаєтесь по стежці тим яром на гребінь. ПІдйом крутий, але не тривалий(перепад висоти - 240 метрів). ПІднімаєтесь на галявину. На галявині добре місце для відпочинку. З протилежної від підйому сторони біля поваленого дерева стежка вниз - метрів через 20 джерело. А до хреста - повертаєте направо і по хребту вгору.
   • [ Re: Re: Воловець-Вовчий ] відповів(-ла) Igor Melika 18:39:54 22/04/2011
    Можна ще й так: одразу із з\д переходите навпростець колії і потрапляєте на сільську вуличку, яка візуально веде до г. Православний Хрест. Через метрів 300 повертаєте на вуличкку направо (можна запитати: як на "цицьку" вийти?) і в кінці цієї вулички (через метрів 100) дорога піднімається уверх до підніжжя Хреста. Далі буде вирубка лісу, спустошене довкілля, і серед цього всього потрібно знайти непомітну стежку, яка різко піднімається вгору і виводить прямо до вершини 1215 м над р.м.
    Є пару фоток: http://igormelika.com.ua/shhod ennik-mandrivnika/proshhannya- z-zimoyu-29-03-08


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::