стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Воловець-Вовчий ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Йдете колією від станції в сторону Мукачева до моста. Там повертаєте наліво, йдете вулицею вздовж струмка. Йти треба до тих пір, поки вулиця не заходить вліво від струмка(з правого боку на хребтику в цей час має закінчуватися ліс). Там переходите через кладку і яром піднімаєтеся вгору на той хребтик. Підніматися можна поступово, траверсом в сторону хреста. На самому хребтику дорога, вона веде в вирубки(перед самою вирубкою окремо стоїть група сосен). Посеред вирубки роздоріжжя, там повертаєте вліво вгору(східний напрям, здається). Потім метрів через 100-150(вже в лісі) знову роздоріжжя, цього разу повертаєте вправо. Дорога заводитьвас в крутий камянистий яр. ПІднімаєтесь по стежці тим яром на гребінь. ПІдйом крутий, але не тривалий(перепад висоти - 240 метрів). ПІднімаєтесь на галявину. На галявині добре місце для відпочинку. З протилежної від підйому сторони біля поваленого дерева стежка вниз - метрів через 20 джерело. А до хреста - повертаєте направо і по хребту вгору.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Воловець-Вовчий ]
  додав(-ла) Qbl [registered] 15:16:42 22/04/2011
  Йдете колією від станції в сторону Мукачева до моста. Там повертаєте наліво, йдете вулицею вздовж струмка. Йти треба до тих пір, поки вулиця не заходить вліво від струмка(з правого боку на хребтику в цей час має закінчуватися ліс). Там переходите через кладку і яром піднімаєтеся вгору на той хребтик. Підніматися можна поступово, траверсом в сторону хреста. На самому хребтику дорога, вона веде в вирубки(перед самою вирубкою окремо стоїть група сосен). Посеред вирубки роздоріжжя, там повертаєте вліво вгору(східний напрям, здається). Потім метрів через 100-150(вже в лісі) знову роздоріжжя, цього разу повертаєте вправо. Дорога заводитьвас в крутий камянистий яр. ПІднімаєтесь по стежці тим яром на гребінь. ПІдйом крутий, але не тривалий(перепад висоти - 240 метрів). ПІднімаєтесь на галявину. На галявині добре місце для відпочинку. З протилежної від підйому сторони біля поваленого дерева стежка вниз - метрів через 20 джерело. А до хреста - повертаєте направо і по хребту вгору.
  • [ Re: Re: Воловець-Вовчий ] відповів(-ла) Igor Melika 18:39:54 22/04/2011
   Можна ще й так: одразу із з\д переходите навпростець колії і потрапляєте на сільську вуличку, яка візуально веде до г. Православний Хрест. Через метрів 300 повертаєте на вуличкку направо (можна запитати: як на "цицьку" вийти?) і в кінці цієї вулички (через метрів 100) дорога піднімається уверх до підніжжя Хреста. Далі буде вирубка лісу, спустошене довкілля, і серед цього всього потрібно знайти непомітну стежку, яка різко піднімається вгору і виводить прямо до вершини 1215 м над р.м.
   Є пару фоток: http://igormelika.com.ua/shhod ennik-mandrivnika/proshhannya- z-zimoyu-29-03-08


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::