стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Говерла ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Масові сходження, якщо і проводити - то доки сніг лежить. Не витоптується трава, не рвуться квіти, не ламаються дерева. При наявності чіткої організації - натовп розбивають на групи, за кожною групою закріплюється інструктор який відповідальний за безпеку та поведінку учасників своє групи під час сходження. Вважаю, що такі сходження сприяють популяризації туризму, виховання навачків поведінки та техніки пересування в горах. Більшість молодих туристів треба просто навчити як себе поводити в горах, а не забороняти їм туди ходити.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Говерла ]
  додав(-ла) donwinton 20:14:48 02/04/2007
  Масові сходження, якщо і проводити - то доки сніг лежить. Не витоптується трава, не рвуться квіти, не ламаються дерева. При наявності чіткої організації - натовп розбивають на групи, за кожною групою закріплюється інструктор який відповідальний за безпеку та поведінку учасників своє групи під час сходження. Вважаю, що такі сходження сприяють популяризації туризму, виховання навачків поведінки та техніки пересування в горах. Більшість молодих туристів треба просто навчити як себе поводити в горах, а не забороняти їм туди ходити.
  • [ Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) jarko 12:59:05 03/04/2007
   +1
   вчити і пояснювати, а не забороняти і не пускати
   (система штрафів за порушення - частина навчання)
   • [ Re: Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) Oleksii 17:07:21 04/04/2007
    Масові сходження! Ми тут даскутуємо організовувати їх чи не огранізовувати! Ви всі думаю бачили які "масові сходження" окремими групами проходять практично кожних вихідних, і нетільки вихідних, на Говерлу впродовж літа. Доводилося брати в таких участь і боляче було бачити, що після них залишається. Скільки не прибирай, а сміття все одно буде. Якщо ми почнемо його закопувати у місцях його масового скупчення, то через декілька років там небуде місця де копати. Потрібно пояснювати, і нетільки пояснювати, а і контролювати. А ще краще, щоб під час цих сходжень кожна група в обовязковому порядку, платно, наймала екскурсовода, який би розповідав не тільки про красу гірських ландшафтів, а і виховував, контролював за тим що залишає після себе група, і як вона поводиться з природою. Взагалі то це повинно входити в повноваження НПП по території якого це відбувається, але за всі роки своїх туди походів, патруль я бачив тільки раз. З іншої сторони, якщо патруль будемо зустрічати за кожною смерекою, то враження від походу будуть не найкращі.
    На кінець хочу сказати, що проблема сміття в нас є не тільки в Карпатах, вона в нас в країні всюди. І не модна байдуже до цього ставитися, потрібно діяти...
    • [ Re: Re: Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) Oleksii 17:08:48 04/04/2007
     Вибачте за помилки, швидко друкував!
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) polubichko 19:06:58 04/04/2007
      Олексій,діяти як? Ти не уточнив Я ж пропоную не просто копати,а як ти вірно зауважив - роз"яснювати, встановити таблиці з відповідною інформацією, зрештою, сам приклад теж багато важить, люди побачать, що є небайдужі і що це не тотальне правило кидати сміття собі під ноги( в "океані" міста таки ініціативи мають набагато менше шансів) А копати на разі не так багато й треба, в Карпатахах ще мізер сміття порівняно з селами, побережжями рік Ось я пропоную реальну акцію з мінімальною затратою часу: прибрати Несамовите, вірніше: я підтримую і хочу розвинути цю ідею
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) danger 23:55:24 04/04/2007
       Ми можемо пояснювати,як себе поводити в горах своїм друзям і знайомим,а як зробити так щоб інформовані були всі?Тому й вище було запропоновано проводити практичні заходи у виді акцій при яких можна як прибирати так і інформувати людей способом усних пояснень і у формі табличок.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) Oleksii 12:53:31 05/04/2007
        Поставити таблички потрібно обовязково в місцях де найчастіше бувають привали та ночівлі, ті і на маршрутах. Стосовно сміття, яке є! Модна організувати офіційну акцію, типу "Чисті гори", спільно з НПП, керівництво якого попросити надати якийсь транспорт, щоб сміття забрати. Повідомлення розкидати по різних сайтах, та в наших туристичних журналах. Залучити екологічні організації, яких в нас вистачає! Можна багато чого зробити, давайте домовлятись та щось організовувати!!!
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) danger 15:23:01 05/04/2007
         Потрібно визначитись,коли можна провести дану акцію,можливо буде доцільно його здійснити на одне з державних свят бо в такі дні в горах буде багато людей тому буде кого інформувати.(24серпня,28червня ,16липня).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::