стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: Говерла ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Олексій,діяти як? Ти не уточнив Я ж пропоную не просто копати,а як ти вірно зауважив - роз"яснювати, встановити таблиці з відповідною інформацією, зрештою, сам приклад теж багато важить, люди побачать, що є небайдужі і що це не тотальне правило кидати сміття собі під ноги( в "океані" міста таки ініціативи мають набагато менше шансів) А копати на разі не так багато й треба, в Карпатахах ще мізер сміття порівняно з селами, побережжями рік Ось я пропоную реальну акцію з мінімальною затратою часу: прибрати Несамовите, вірніше: я підтримую і хочу розвинути цю ідею
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Re: Говерла ]
  додав(-ла) polubichko 19:06:58 04/04/2007
  Олексій,діяти як? Ти не уточнив Я ж пропоную не просто копати,а як ти вірно зауважив - роз"яснювати, встановити таблиці з відповідною інформацією, зрештою, сам приклад теж багато важить, люди побачать, що є небайдужі і що це не тотальне правило кидати сміття собі під ноги( в "океані" міста таки ініціативи мають набагато менше шансів) А копати на разі не так багато й треба, в Карпатахах ще мізер сміття порівняно з селами, побережжями рік Ось я пропоную реальну акцію з мінімальною затратою часу: прибрати Несамовите, вірніше: я підтримую і хочу розвинути цю ідею
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) danger 23:55:24 04/04/2007
   Ми можемо пояснювати,як себе поводити в горах своїм друзям і знайомим,а як зробити так щоб інформовані були всі?Тому й вище було запропоновано проводити практичні заходи у виді акцій при яких можна як прибирати так і інформувати людей способом усних пояснень і у формі табличок.
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) Oleksii 12:53:31 05/04/2007
    Поставити таблички потрібно обовязково в місцях де найчастіше бувають привали та ночівлі, ті і на маршрутах. Стосовно сміття, яке є! Модна організувати офіційну акцію, типу "Чисті гори", спільно з НПП, керівництво якого попросити надати якийсь транспорт, щоб сміття забрати. Повідомлення розкидати по різних сайтах, та в наших туристичних журналах. Залучити екологічні організації, яких в нас вистачає! Можна багато чого зробити, давайте домовлятись та щось організовувати!!!
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) danger 15:23:01 05/04/2007
     Потрібно визначитись,коли можна провести дану акцію,можливо буде доцільно його здійснити на одне з державних свят бо в такі дні в горах буде багато людей тому буде кого інформувати.(24серпня,28червня ,16липня).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::