стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Озерцьо-болітця на стежках. Може тре їх осушувати? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Чому я не сприймаю Ваші роздуми - тому що то все тріпологія в стилі нашої влади. Ви пропонуєте те саме, що займатись ямковим ремонтом на дорозі і тому саме наші дороги є такими. На мій погляд, у всіх справах має бути професійний підхід. Це не означає що нам треба закатати асфальтом наші стежки, але є вже інший досвід, коли фахівці займаються стежками як і будь-якою іншою роботою, Тоді фахівці визначають що робити в кожному конкретному випадку з даною ділянкою а вже волонтери, при чому не завжди безоплатно, виконують цю роботу під наглядом досідченої людини. Так набувається і волонтерський досвід! І потім ці люди вже можуть вчити інших.
Немає проблеми для природи якщо стежками ходять одиниці, але коли 1000 осіб подумає пройти тим самим шляхом що і Ви, то це вже становить проблему для стежки і природи. Тому підхід до всякого роду осушувань має бути розумним і врівноваженим щоб менше завдати шкоді природі і тим організмам які там живуть і хочуть жити.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Озерцьо-болітця на стежках. Може тре їх осушувати? ]
  додав(-ла) vasyl [registered] 14:24:13 24/06/2011
  Чому я не сприймаю Ваші роздуми - тому що то все тріпологія в стилі нашої влади. Ви пропонуєте те саме, що займатись ямковим ремонтом на дорозі і тому саме наші дороги є такими. На мій погляд, у всіх справах має бути професійний підхід. Це не означає що нам треба закатати асфальтом наші стежки, але є вже інший досвід, коли фахівці займаються стежками як і будь-якою іншою роботою, Тоді фахівці визначають що робити в кожному конкретному випадку з даною ділянкою а вже волонтери, при чому не завжди безоплатно, виконують цю роботу під наглядом досідченої людини. Так набувається і волонтерський досвід! І потім ці люди вже можуть вчити інших.
  Немає проблеми для природи якщо стежками ходять одиниці, але коли 1000 осіб подумає пройти тим самим шляхом що і Ви, то це вже становить проблему для стежки і природи. Тому підхід до всякого роду осушувань має бути розумним і врівноваженим щоб менше завдати шкоді природі і тим організмам які там живуть і хочуть жити.
  • [ Re: Re: Re: Озерцьо-болітця на стежках. Може тре їх осушувати? ] відповів(-ла) vassia 23:37:56 24/06/2011
   жирний +
  • [ Re: Re: Re: Озерцьо-болітця на стежках. Може тре їх осушувати? ] відповів(-ла) telman41 21:52:15 25/06/2011
   Пане vasyl, а чи не здається Вам, що все-таки не у всіх справах потрібний профессіоналізм? Особливо, у тому що стосується відпочинку? То вже трохи занадто. Як би Ви поставилися до того, що ввечері, біля багаття, на пропозицію трохи поспівати під гітару хтось скаже : Та що ви, це ж непрофесійно, навіщо це вам, ви ж не вмієте співати. Давайте краще заплатимо гроші, викличемо зараз професійну групу з Франківська, яка вміло заспіває і заграє вам будь-яку пісню, навіть за зовсім невеликі гроші, навіть не по тарифу, а на наші добровільні пожертви?
   Звичайно, я пам’ятаю, як ви казали, що і місцевим жителям на щось потрібно жити. Але навіщо тоді їхати в гори взагалі?
   • [ Re: Re: Re: Re: Озерцьо-болітця на стежках. Може тре їх осушувати? ] відповів(-ла) vasyl 21:41:23 07/07/2011
    Те що Ви написали по-простому називається - доколупуватись до слів та виразів. Змішали духовне і матеріальне і рахуєте це аргументом??? Чи Ви теж, як агроном, з радістю зутрінете в посадженому Вами полі жителів великих міст щоб вони займались с/г?
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Озерцьо-болітця на стежках. Може тре їх осушувати? ] відповів(-ла) telman41 22:10:50 11/07/2011
     Але я не буду мати нічого проти, шоби виділити жителю міста ділянку в десять соток, аби він міг там в своє задоволення вирощувати якісь рослини з допомогою лопати і сапи, а не сучасного комбайну , трактора і купи спеціалістів. То є відпочинок, а не робота, і в гори, наприклад, я, їду теж відпочивати ( відпочивати активно, а не їздячи в автобусі по маршруту , лежачи на матрасі і обідаючи в ресторані). За цим не треба далеко їхати. Досить вже є парків з асфальтованими доріжками, штучними водоспадами і скелями.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::