стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Чому ні? У нас
1. Сауна
2. Пейнтбол
3. Біліярд
4. Поїдзки до романтичного високогірного озера Догяска, оповитого легендами...
5. Профіт
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: щось я геть нічого вже не розумію... ]
  додав(-ла) Roman [registered] 22:39:19 09/07/2012
  Чому ні? У нас
  1. Сауна
  2. Пейнтбол
  3. Біліярд
  4. Поїдзки до романтичного високогірного озера Догяска, оповитого легендами...
  5. Профіт
  • [ Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) victour 22:37:45 10/07/2012
   Так і є - логічне продовження "розвитку" туризму, чи ж бо рубання бабла на цій темі. Чому хтось за тридцять грантівських злотих може безконтрольно малювати смереки, а пацани з бульдозером і купою грошей не можуть заробити на цьому ще більше грошей? І головне ж, звучить красиво: "Мета - зробити безбечними екскурсії для великої кількості туристів, які приїзджають у Карпати"
   Всі, від чиновника в столиці до маляра по смереках, "розвивають" туризм, читай бізнез на темі туризму в Карпатах. А чи потрібен такий "розвиток" самим Карпатам, на скільки ще стане тих гір?
   Ну нехай вже з піонерами-пластунами, яким кілька рвачів від "розвитку" задурили мізки фарбодошконосінням, але де Ви, Мандрівники, коли на ваших очах нищать Карпати, що залишите, не те що онукам, дітям - продовження хайвею!? Потрібно не потакати, а хоча б інформаційно протистояти цьому.

   ДОСИТЬ "РОЗВИВАТИ ТУРИЗМ" В КАРПАТАХ - СЛІД ЗАХИЩАТИ ПЕРВІСНУ ПРИРОДУ САМИХ КАРПАТ ВІД "ТУРИСТІВ".
   • [ Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) vasyl 10:34:37 11/07/2012
    Як на мене найбільше шкоді "первісній природі самих Карпат приносять":
    1. Нерозумні лісовирубки, що збільшує ерозійні процеси та захламлює лісові масиви штучним непотребом.
    2. Місцеві і заїжджі грибарі-ягідники - суцільним засміченням території пластиком.
    3. Неврівноважений і неконтрольований розвиток туризму.

    Все в тебе погане виходить - лиш ти один білий і пухнастий, і живеш без грошей, і мабуть тільки за рахунок КОНТРОЛЬОВАНОГО збору грибів і ягід :). Давай тоді закриємо і то підприємство, на якому ти працюєш, бо воно добуває і переробляє вуглеводні в передгірї Карпат, які шкодять нашій атмосфері і тоді побачимо що ти будеш робити!?
    Щодо себе, то я вдячний тобі за критику нашої діяльності - тепер ми намагаємось краще прибирати за собою, бо "за кущем сидить victour з фоокамерою" :). А як ти мене називаєш мені все рівно - це показник твого рівня і намагання попіаритись на чужих недоліках, які є нормальними коли людина хоть щось хоче змінити в цьому житті.
    Далі коментарів не буде, бо "йду малювати смереки за грантові гроші" :-)))) Але ти помиляєшся що робимо ми то безконтрольно - все погоджується на необхідному рівні, до якого ти не входиш через те що працюєш в нафогазовій галузі.
    • [ Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) victour 14:14:53 11/07/2012
     "Неврівноважений і неконтрольований розвиток туризму" - якраз Ви і подібні організації сприяють навалі маркопроходців. Якщо раніше вміння орієнтуватися в горах слугувало своєрідним фільтром і в горах перебували туристи з певним рівнем культурного розвитку, то тепер, через тотальне маркування, в горах багато випадкових людей, які згубно впливають на природу.
     Шкода від вирубок і засмічення місцевими не може бути виправданням Вашої шкідливої діяльності, бо прокладаючи маршрути Ви не несете відповідальності за наслідки та підтримання їх в чистоті в подальшому. Зважаючи на випадки незадовільної якості виконання робіт http://io.ua/10275087 Ваша маркувальна діяльність носить шабашницький характер.

     Оце Ваше " живеш без грошей, і мабуть тільки за рахунок КОНТРОЛЬОВАНОГО збору грибів і ягід :). Давай тоді закриємо і то підприємство, на якому ти працюєш, бо воно добуває і переробляє вуглеводні в передгірї Карпат, які шкодять нашій атмосфері і тоді побачимо що ти будеш робити!?" підтверджує меркантильний характер Вашої діяльності, але ж Гори не можуть бути заложником Вашого фінансового становища.
     Якщо Вас цікавлять мої гроші, то вони дозволяють мені ходити в гори для мандрівок, а не з метою промислу.
     Про "погодження на необхідному рівні" вже писав - Розпил, від столиці до ялиці...

     Шкода природі від маркування в Карпатах, не окремих маршрутів у яких є хазяїн, а тотального, очевидна. На мою думку туризм в Карпатах, як пристрасть, а не джерело наживи, не потребує, крім інформаційного, якогось спеціального розвитку. Всі ті "розвитки туризму" від лукавого, настав час захищати Природу Карпат від самих розвивачів.
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) SLV 15:50:28 11/07/2012
      Не хочу сильно лізти у Ваше протистояння з п. Гутиряком, але як співвідносяться Ваші слова про вміння орієнтуватись у лісі та наявність у Вас хорошого навігатора де закладені всі координати грибовищ....
      Та й для Ваших мандрівок не потрібно тисяч гривень - з Долини можна в сотню вкластись.
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) Tasic 16:30:31 11/07/2012
      Пане Вікторе, Ви повертаєтеся до старого. Дуже прошу не переходити на особистості і Вашу давню "приязнь" до п. Василя з’ясовувати поза цим форумом, оскільки він не є форумом Карпатських стежок. А також не провокувати такого ж ставлення до себе. Ми всі вже давно в курсі. Темою топіка є конкретна дорога на конкретному хребті.
      Маєте що сказати - кажіть, але спокійно і аргументовано. Дякую за розуміння
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) trek 16:56:46 11/07/2012
       Дивно, а де ж модератор форуму?..А то вже почали кидати лайно на вентилятор і ніякої реакції з боку адміністрації..Тролів банити однозначно.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) victour 21:58:25 11/07/2012
       Хоч, як пише Tasik, цей форум "не є форумом Карпатських стежок", але чомусь на тему маркування і "розвитку" туризму тут табу - як тільки заходить мова, наближені до КС доводять тему до абсурду і труть.

       А тепер відповідаю виключно з приводу зауважень до мого повідомлення (трьом в одному повідомленні).
       До Tasic: Ви причинно-наслідковий зв’язок можете відслідковувати?
       В першому повідомленні написав по темі, якщо коротко, що та дорога і бездумне маркування - ланки одного ланцюга і що я проти такого "розвитку" туризму (читайте ціле повідомлення). Де Ви побачили там "особистості"?
       Далі, йде ВІДПОВІДЬ на пост vasyl, треба ж чоловіку відповісти, раз він до тебе звертається. Що, на форумі вже не можна озвучити власну думку, що маркування в теперішньому виді, як і ті дороги шкідливе для Карпат? Де Ви побачили там "особистості"?
       А от Ви займаєтесь повчанням і притягуєте за вуха тези, які не мають відношення до обговорюваної теми.

       До SLV: "Не хочу сильно лізти..." - от і не лізьте. "Смешались в кучу кони, люди..." - так і у Вас, наговорили - "орієнтування..., навігатор де закладені всі координати грибовищ..., не потрібно тисяч гривень...". Це звідки, до якої теми? Про "навігатор де закладені всі координати грибовищ" посилання на джерело будь ласка.

       До trek: - у Вас жодного слова по темі, лиш істерію наганяєте - отже Ви і є той самий троль http://antitrol.narod.ru/troll .html
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) Tasic 22:10:38 11/07/2012
        То треба були сліпим, аби не бачити, що Ви маєте на увазі під "грантівськими злотими" :) Так що не прикидайтеся овечкою. Порозумілися би вже нарешті і закрили б ту тему. А ображати один одного - то найпростіше
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) trek 23:16:41 11/07/2012
        Шкода що прихильники первісних Карпат,оберігають їх лише балачками на форумах, навмисне публікують провокуючі повідомлення, безпідставно переходять на особистості і ображають форумчан..Цікаво було б побачити їхню діяльність(чи то може якраз бездіяльність)Хоча поки що , крім інформаційної війни з прихильниками маркування не знайшов. Здогадуюсь, що діяльність ця лише словах(в більшій мірів в ущипливій формі),чиможе я помиляюсь? але вести її в такому виді просто нерозумно. Чомусь ніколи не задумуємось про те, що маркування в якійсь мірі той потік туристів, сліпо привязує їх до стовпчика з маркером. Хай так, хай ці туристи будуть картографічними дилетантами і йдуть по стрілочці навігатора, краще якраз Від цього буде горам. Краще керувати потоками туристів, так як це роблять в цивілізованому світі.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) zubr 12:45:29 12/07/2012
        Тут нема "чорне" і "біле". Істина десь посередині. Праві обидва - і vasyl, i victour. І кожен може сказати аргументи в свою користь, з якими всі погодяться. І обидва люблять наші Карпати і хочуть, щоб вони не ставали гіршими. То навіщо сваритися?
        От Буковель - ніби зло для Карпат. Але завдяки йому десятки (а може й сотні) тисяч людей дістали можливість відчути красу Карпат. І тисячі людей мають роботу, годують свої сім’ї. Так що це і зло, і добро водночас. Хоч більшість вважає Буковель добром.
        З маркуванням - аналогічно. Є плюси, є мінуси. І знову - більшість вважає маркування добром.Та тут можна багато говорити...
        А були б ми культурніші - не було б того сміття в горах.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::