стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Шкода що прихильники первісних Карпат,оберігають їх лише балачками на форумах, навмисне публікують провокуючі повідомлення, безпідставно переходять на особистості і ображають форумчан..Цікаво було б побачити їхню діяльність(чи то може якраз бездіяльність)Хоча поки що , крім інформаційної війни з прихильниками маркування не знайшов. Здогадуюсь, що діяльність ця лише словах(в більшій мірів в ущипливій формі),чиможе я помиляюсь? але вести її в такому виді просто нерозумно. Чомусь ніколи не задумуємось про те, що маркування в якійсь мірі той потік туристів, сліпо привязує їх до стовпчика з маркером. Хай так, хай ці туристи будуть картографічними дилетантами і йдуть по стрілочці навігатора, краще якраз Від цього буде горам. Краще керувати потоками туристів, так як це роблять в цивілізованому світі.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ]
    додав(-ла) trek [registered] 23:16:41 11/07/2012
    Шкода що прихильники первісних Карпат,оберігають їх лише балачками на форумах, навмисне публікують провокуючі повідомлення, безпідставно переходять на особистості і ображають форумчан..Цікаво було б побачити їхню діяльність(чи то може якраз бездіяльність)Хоча поки що , крім інформаційної війни з прихильниками маркування не знайшов. Здогадуюсь, що діяльність ця лише словах(в більшій мірів в ущипливій формі),чиможе я помиляюсь? але вести її в такому виді просто нерозумно. Чомусь ніколи не задумуємось про те, що маркування в якійсь мірі той потік туристів, сліпо привязує їх до стовпчика з маркером. Хай так, хай ці туристи будуть картографічними дилетантами і йдуть по стрілочці навігатора, краще якраз Від цього буде горам. Краще керувати потоками туристів, так як це роблять в цивілізованому світі.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::