стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ + наплічник "Еліта" ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: може то і оффтоп, але десь тре сказати
не купуйте Еліти!!! поки носив влітку, то нічого так, але на пристойних зимових морозах все, шо було прогумованим, стало решетом. Крім того, після року експлуатації пластмаса стає крихкою.
одна лямка відвалилася на Фагараші (добре, шо дріт узяв), щойно кинув на плечі, інша трісла напочатку тижневого походу на Марми. За той тиждень у 25-кг наплічнику поламалося мабуть усе, що могло поламатися. Найгірше, що фурнітура плечової частини трісла під часу сильного пориву вітру, чого я ніяк не чекав, через шо довелося гепнутися. А то не завжди зручно, коли і так не дуже впевнено стоїш на ногах.
так шо, "Еліта" - маст дай! або міняйте усе пластмсове на залізне одразу, аби не було несподіванок
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ + наплічник "Еліта" ]
  додав(-ла) Tasic [moderator] 21:35:04 22/01/2006
  може то і оффтоп, але десь тре сказати
  не купуйте Еліти!!! поки носив влітку, то нічого так, але на пристойних зимових морозах все, шо було прогумованим, стало решетом. Крім того, після року експлуатації пластмаса стає крихкою.
  одна лямка відвалилася на Фагараші (добре, шо дріт узяв), щойно кинув на плечі, інша трісла напочатку тижневого походу на Марми. За той тиждень у 25-кг наплічнику поламалося мабуть усе, що могло поламатися. Найгірше, що фурнітура плечової частини трісла під часу сильного пориву вітру, чого я ніяк не чекав, через шо довелося гепнутися. А то не завжди зручно, коли і так не дуже впевнено стоїш на ногах.
  так шо, "Еліта" - маст дай! або міняйте усе пластмсове на залізне одразу, аби не було несподіванок
  • [ Re: + наплічник ] відповів(-ла) zorc 08:40:23 23/01/2006
   Ну разве можно быть таким категоричным?
   Элита, конечно, рюкзаков серийных давно уже не шьет толково. Т.н. согласен - мастдай.
   Но! Можно ж заказать (а еще где можно?). И тогда сделают толком. И, кста, старые Элиты (до 2000) очень даже рюкзаки, при своей цене.
   И если уж менять фурнитуру, но на толковый пластик, а не чугуний :)
   • [ Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) Tasic 09:06:35 23/01/2006
    Стару Еліту я бачив... серійний причому!!! виглядав як новенький у порівнянні з моїм. А ним таки користуються. А я свій не рву.
    То якесь нездорове ставлення до своєї продукції: робити погане, а якшо на замовлення - добре.
    А ще жахливі замки на низу рюкзака. Якшо захочеться щось дістати знизу на невеличкому морозі і не буде бажання розпаковувати все, то ця операція може бути останньою. В одній Еліті у квартирі!!! відлетіли обидва хвостики бігунців (особисто відламав :(. Тому на своєму відкривав тільки один раз і то трусився при цьому.
    Я колись говорив, шо Еліта нормальна. Але одного дня там почало сипатися все. Мабуть, то як у рекламі "Славути": "збільшено ресурс двигуна до 140 тис" :)
    Хіба шо вони скинули якість за рахунок зменшення ціни. Тоді справа вибору глибоко індивідуальна.
  • [ Re: + наплічник ] відповів(-ла) IrishHighlander 23:37:09 23/01/2006
   до речі про "еліту". Користуюсь донецьким Capricorn Wave 85+ Elite Line. Наразі дуже задоволений :)
   • [ Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) zorc 08:56:59 24/01/2006
    :)))
    Кстати про Элиту и Единорог. Юзаю Кампус Вояджер 90 и тоже не плачу...
    • [ Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) Alex 10:28:30 24/01/2006
     :( а от я теж маю Кампус, Трек CVS85, то там все досить дивно - тканина чудова, зшитий толково, підвіска хороша; а от фурнітура - повне г..., силові пряжки повзуть, фастекси розлітаються, все що міг, вже замінив; нижній замок - те саме, але вже так просто не заміниш. Кишені в клапані немає...
     Коротше - немає нормальних рюкзаків дешевших за 100$, всюди можна знайти з десяток грубих помилок. Командор ніби непогані, але теж з глюками, Еліта мені ніколи не подобалась, а Капрікорн справляють враження - зроблено грубо, але міцно.
     З дорогих - незрозуміло, чому в нас за космічними цінами є тільки Deuter, за такі гроші краще вже знайти Jack Wolfskin чи Lowe Alpine.
     А щодо кампуса, то його вже і так немає ;), там чітка тенденція - коли якість вже настільки впала, що їх перестали купляти, вони змінили назву, трохи потримають якість - і знов то саме ;)
     • [ Re: Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) Roman 12:00:31 24/01/2006
      І все ж загальні порівняння - то лише третина істини. Друга третина - це відмінність конкретних екземплярів, навіть з однієї партії. А третя - кожен експлуатує наплечник по-різному.

      Я ото використовую теж Капрікорн. Купив його в Команчеро за 70 долярів. Просто тому що він мені сподобався, мав кишені (не уявляю, як можна обходитися без кишень!). З дорожчих ще були Кампуси порядку за 80 уо, але їхня конструкція, зокрема підвіска на липучці, видалася мені, мяко кажучи, незрозумілою.

      На половині пряжок у мене пише Нексус, а на половині - не пише... Економія? Не скаже що дуже активно використовую, але вже десь 3-4 років - трохи находив. Жодної поломки не було. Але я не любитель таскати тягарі. Ну такий стиль в мене. Наплечника ніколи не зважував, бо не маю чим, але здогадуюся так на око, що він у мене рідко більше 20 кг. І наприклад, підняти наплечник за лямку я ніколи собі не дозволяю, хоча не раз спостерігав такі дії збоку. Хто зна, може коли навалити 35 кг - так відразу все і посиплеться?!
     • [ Re: Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) zhyvoy 20:09:48 27/01/2006
      Вже 4 роки дру Сивульськими, Грофятськими та Високими альпійками, Едвенчер 90 літрів. Купив на розпродажу на Мінській(Київ) за 215 грн. Просто бест, одна сантиметрова подрябина, тікав з Високої від грози;) Замки ніхт Йо Ка Ка, та фурнітура не Нексус. Ще з цим проблем не було;) Промокає правда, але це не біда, більше кумарять мушки які сідають на його кіслотно-фіолетові вставкти. Можу дозволити собі всілякі там Татонки, Норс Фейси та решта крутих беків. Але нафіга вони треба, рахувати кожну подряпину від нашого жерепу. Анрій правий, скільки в бек не пакуй, всерівно щось по кішенях на собі таскаєш;)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) lvp86 23:37:33 27/01/2006
       Одне уточнення - Adventure чи Adventurer? бо це зовсім різні рюкзаки. Що на рахунок останнього, то 85-ка набагато краща за 90-ку. По-перше лямки широкі і не так давлять в плечі, по-друге інакші кріплення лямок зверху що забезпечує більшу живучість. А взагалі за таку ціну - 170 грн достатньо непогана "сумка". Можна вбивати і не жаліти. Сам юзав декілька років, тільки вот шви на лямках я би радив прострочити ще раз. Бо в першому ж поході тріснула нитка на лямці :) а що на рахунок іншої фурнітури - то замки і пластмасові паряжкі ні разу не поламалися...
       Ну але цей варіант є один з найпростіших і найдешевших і далеко не найкращим...
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) zhyvoy 09:20:37 30/01/2006
        Звісно Adventure, про Adventurer я взагалі не чув;)
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) rbrechko 18:44:45 30/01/2006
        Шось не довіряю я наплічникам Adventurer. Мав 95-ку. Так в першому ж поході на другий день відірвалась лямка. Відносно швів, то розходяться не тільки на лямках. При перепрошитті в місцях шву матеріал почав розходитись. Одним словом не радив би такий рюкзак купувати.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) rstm 14:21:21 31/01/2006
         Adventurer - це угорська, чи чия там дешева фігня, гарантія діє до дверей магазину, вийшов - твої проблєми.
   • [ Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) Tasic 10:20:01 24/01/2006
    А на мому гордо написано, шо то Alpine design Elite Sport. про козерогів там нічого не сказано. шукав :))
    я ще поношу трохи... після ремонту ;)
  • [ Re: + наплічник ] відповів(-ла) ssalone 16:42:10 24/01/2006
   це про еліту, котра на проспекті воз’єднання?


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::