стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: + наплічник ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: :)))
Кстати про Элиту и Единорог. Юзаю Кампус Вояджер 90 и тоже не плачу...
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: + наплічник ]
  додав(-ла) zorc [registered] 08:56:59 24/01/2006
  :)))
  Кстати про Элиту и Единорог. Юзаю Кампус Вояджер 90 и тоже не плачу...
  • [ Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) Alex 10:28:30 24/01/2006
   :( а от я теж маю Кампус, Трек CVS85, то там все досить дивно - тканина чудова, зшитий толково, підвіска хороша; а от фурнітура - повне г..., силові пряжки повзуть, фастекси розлітаються, все що міг, вже замінив; нижній замок - те саме, але вже так просто не заміниш. Кишені в клапані немає...
   Коротше - немає нормальних рюкзаків дешевших за 100$, всюди можна знайти з десяток грубих помилок. Командор ніби непогані, але теж з глюками, Еліта мені ніколи не подобалась, а Капрікорн справляють враження - зроблено грубо, але міцно.
   З дорогих - незрозуміло, чому в нас за космічними цінами є тільки Deuter, за такі гроші краще вже знайти Jack Wolfskin чи Lowe Alpine.
   А щодо кампуса, то його вже і так немає ;), там чітка тенденція - коли якість вже настільки впала, що їх перестали купляти, вони змінили назву, трохи потримають якість - і знов то саме ;)
   • [ Re: Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) Roman 12:00:31 24/01/2006
    І все ж загальні порівняння - то лише третина істини. Друга третина - це відмінність конкретних екземплярів, навіть з однієї партії. А третя - кожен експлуатує наплечник по-різному.

    Я ото використовую теж Капрікорн. Купив його в Команчеро за 70 долярів. Просто тому що він мені сподобався, мав кишені (не уявляю, як можна обходитися без кишень!). З дорожчих ще були Кампуси порядку за 80 уо, але їхня конструкція, зокрема підвіска на липучці, видалася мені, мяко кажучи, незрозумілою.

    На половині пряжок у мене пише Нексус, а на половині - не пише... Економія? Не скаже що дуже активно використовую, але вже десь 3-4 років - трохи находив. Жодної поломки не було. Але я не любитель таскати тягарі. Ну такий стиль в мене. Наплечника ніколи не зважував, бо не маю чим, але здогадуюся так на око, що він у мене рідко більше 20 кг. І наприклад, підняти наплечник за лямку я ніколи собі не дозволяю, хоча не раз спостерігав такі дії збоку. Хто зна, може коли навалити 35 кг - так відразу все і посиплеться?!
   • [ Re: Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) zhyvoy 20:09:48 27/01/2006
    Вже 4 роки дру Сивульськими, Грофятськими та Високими альпійками, Едвенчер 90 літрів. Купив на розпродажу на Мінській(Київ) за 215 грн. Просто бест, одна сантиметрова подрябина, тікав з Високої від грози;) Замки ніхт Йо Ка Ка, та фурнітура не Нексус. Ще з цим проблем не було;) Промокає правда, але це не біда, більше кумарять мушки які сідають на його кіслотно-фіолетові вставкти. Можу дозволити собі всілякі там Татонки, Норс Фейси та решта крутих беків. Але нафіга вони треба, рахувати кожну подряпину від нашого жерепу. Анрій правий, скільки в бек не пакуй, всерівно щось по кішенях на собі таскаєш;)
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) lvp86 23:37:33 27/01/2006
     Одне уточнення - Adventure чи Adventurer? бо це зовсім різні рюкзаки. Що на рахунок останнього, то 85-ка набагато краща за 90-ку. По-перше лямки широкі і не так давлять в плечі, по-друге інакші кріплення лямок зверху що забезпечує більшу живучість. А взагалі за таку ціну - 170 грн достатньо непогана "сумка". Можна вбивати і не жаліти. Сам юзав декілька років, тільки вот шви на лямках я би радив прострочити ще раз. Бо в першому ж поході тріснула нитка на лямці :) а що на рахунок іншої фурнітури - то замки і пластмасові паряжкі ні разу не поламалися...
     Ну але цей варіант є один з найпростіших і найдешевших і далеко не найкращим...
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) zhyvoy 09:20:37 30/01/2006
      Звісно Adventure, про Adventurer я взагалі не чув;)
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) rbrechko 18:44:45 30/01/2006
      Шось не довіряю я наплічникам Adventurer. Мав 95-ку. Так в першому ж поході на другий день відірвалась лямка. Відносно швів, то розходяться не тільки на лямках. При перепрошитті в місцях шву матеріал почав розходитись. Одним словом не радив би такий рюкзак купувати.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: + наплічник ] відповів(-ла) rstm 14:21:21 31/01/2006
       Adventurer - це угорська, чи чия там дешева фігня, гарантія діє до дверей магазину, вийшов - твої проблєми.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::