стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Мусор. Костер или примус? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: З усіма зустрічними туристами (грибниками, ягідниками) ведеться профілактична робота на предмет прибирання сміття за собою. За результатом розмови складається враження, що співрозмовник ледве не активний поборник чистоти в горах. Ну гаразд, на Правичі, де основними генераторами сміття є місцеві, прибирати нікому, але Бребенескул... Невже в КНПП немає тверезомислячих? А ЗТШ/Дзядик, замість того, щоб лєві слупи по хребтах строчити, могли б трішки і поприбирати за швейцарські гроші.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Мусор. Костер или примус? ]
  додав(-ла) Юрко [registered] 12:41:08 28/08/2006
  З усіма зустрічними туристами (грибниками, ягідниками) ведеться профілактична робота на предмет прибирання сміття за собою. За результатом розмови складається враження, що співрозмовник ледве не активний поборник чистоти в горах. Ну гаразд, на Правичі, де основними генераторами сміття є місцеві, прибирати нікому, але Бребенескул... Невже в КНПП немає тверезомислячих? А ЗТШ/Дзядик, замість того, щоб лєві слупи по хребтах строчити, могли б трішки і поприбирати за швейцарські гроші.
  • [ Re: Re: Re: Мусор. Костер или примус? ] відповів(-ла) vassia 13:19:55 28/08/2006
   побрибирати ???? На це не має часу!!! А гроші ? - так от перше вересня, тре дітям купити щось до школи...жінці обновку...А так слупик закопав, фотку в звіт підшив - вислав, і вже бабло можна списувати.
  • [ Re: Re: Re: Мусор. Костер или примус? ] відповів(-ла) Ombre&SHTUCHKA 14:57:28 28/08/2006
   Да они и не будут ничего делать. Честно говоря, с "мытарями" мы
   прощаемся внизу и видим их только на выезде. А наверху, простите, никого из них не видел. Тем более, у них черным по белому написано:
   "Запрещается ставить палатки, разводить костер, отклоняться от маршрута и т.д. и т.п. Там только наши, родные восходители. Ну, еще овчаров
   несколько. А мусорье растет после каждого сезона, как грибы после дождя.

   Внизу свои проблемы. Согласны с Юрком - внизу основные "мухи" местные.
   Это, в основном, они пластиком от бутылок берега и дно потоков вымащивают. А вот наверху, простите, кроме нашего брата некому гадить.
   Не знаю кто как, а мы с женой не считаем, что по 5,40 на шлагбауме с носа мы откупаемся от выполнения элементарных правил организации и устройства лагеря.
   А были прецеденты того, что туристы организованно в виде плановой акции убирали мусор в горах, как это делают, например, дайверы на Казантипе? И
   насколько часто это нужно делать? Это, в общем, пока вопрос. Понятно,что с наскока такие вещи не делаются. Лимит свободного времени и средств оговариваются и обсуждаются заранее.
   • [ Re: Re: Re: Re: Мусор. Костер или примус? ] відповів(-ла) ksanka 15:14:32 28/08/2006
    >А были прецеденты того, что туристы организованно в виде плановой акции убирали мусор в горах?
    планувались такі акції (чит. минулорічні пости). І навіть дещо робилося. Але з другого боку - подумайте: що заважає самому, без запланованих акцій, в міру сил поприбирати і спалити зайве сміття? Хоча, можливо, для деяких смітників потрібні колективні зусилля.
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Мусор. Костер или примус? ] відповів(-ла) Ombre&SHTUCHKA 15:45:46 28/08/2006
     Зачастую, мы так и делаем. Когда приходим на место, мы его убираем после предшественников. Но, поверь, на Бребенецкуле уже не все так невинно. Еще три - четыре сезона и оно серьезно заболеет.
  • [ Re: Re: Re: Мусор. Костер или примус? ] відповів(-ла) sarat 10:30:03 30/08/2006
   В середині серпня був на Чорногорі і ночував дві ночі біля Дземброні вище колиби. Там сміття просто жах!!! Походив кругом стоянки і побачив альпінштоки з молодих ялинок. Оце справжнє горе для Карпат і всіх лісів України. Я взяв то все позбирав і використав для вогню, а вечором прийшли якісь лосі і зразу занили "Оні спіз... наши дрова!!!". Але довго не плакали і пішли нові зрубали - там зразу молодий ліс росте. Як на мене то найкращим захистом від сміття буде понадрукувати на принтері на декількох мовах звернення як тре поводитись, поламінувати і на всіх стоянках попрічипляти до дерев. Авось до когось і дійде. Також можна вирити ями для сміття. Також прохання інструктувати дівчат щоб вони не лишали будь-де свої прокладки з крильцями. І ще я був зустрів там геологів які теодолітом міряли місцевість. Хтось казав шо то хочуть з Дземброні до Попа Івана канатну дорогу робити а в обсерваторії готель зробити. Так шо буде там новий буковель і ходити там вже ніхто не буде. А смітя будуть самі гуцули збирати за гроші. Може хтось ще чув щось нове про ту канатку?


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::