стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Мусор. Костер или примус? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: В середині серпня був на Чорногорі і ночував дві ночі біля Дземброні вище колиби. Там сміття просто жах!!! Походив кругом стоянки і побачив альпінштоки з молодих ялинок. Оце справжнє горе для Карпат і всіх лісів України. Я взяв то все позбирав і використав для вогню, а вечором прийшли якісь лосі і зразу занили "Оні спіз... наши дрова!!!". Але довго не плакали і пішли нові зрубали - там зразу молодий ліс росте. Як на мене то найкращим захистом від сміття буде понадрукувати на принтері на декількох мовах звернення як тре поводитись, поламінувати і на всіх стоянках попрічипляти до дерев. Авось до когось і дійде. Також можна вирити ями для сміття. Також прохання інструктувати дівчат щоб вони не лишали будь-де свої прокладки з крильцями. І ще я був зустрів там геологів які теодолітом міряли місцевість. Хтось казав шо то хочуть з Дземброні до Попа Івана канатну дорогу робити а в обсерваторії готель зробити. Так шо буде там новий буковель і ходити там вже ніхто не буде. А смітя будуть самі гуцули збирати за гроші. Може хтось ще чув щось нове про ту канатку?
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Мусор. Костер или примус? ]
    додав(-ла) sarat [registered] 10:30:03 30/08/2006
    В середині серпня був на Чорногорі і ночував дві ночі біля Дземброні вище колиби. Там сміття просто жах!!! Походив кругом стоянки і побачив альпінштоки з молодих ялинок. Оце справжнє горе для Карпат і всіх лісів України. Я взяв то все позбирав і використав для вогню, а вечором прийшли якісь лосі і зразу занили "Оні спіз... наши дрова!!!". Але довго не плакали і пішли нові зрубали - там зразу молодий ліс росте. Як на мене то найкращим захистом від сміття буде понадрукувати на принтері на декількох мовах звернення як тре поводитись, поламінувати і на всіх стоянках попрічипляти до дерев. Авось до когось і дійде. Також можна вирити ями для сміття. Також прохання інструктувати дівчат щоб вони не лишали будь-де свої прокладки з крильцями. І ще я був зустрів там геологів які теодолітом міряли місцевість. Хтось казав шо то хочуть з Дземброні до Попа Івана канатну дорогу робити а в обсерваторії готель зробити. Так шо буде там новий буковель і ходити там вже ніхто не буде. А смітя будуть самі гуцули збирати за гроші. Може хтось ще чув щось нове про ту канатку?


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::