стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Іду до будиночку,що під конем, підбираю по дорозі гілочки,щоб розвести вогник і туть приємне враження. Весь будиночок обкладений дровами.Дуже багато дров,як в середині буд.так і на зовні.Іось нас зустрічає постоялець Микола з волині,який зібрався туть зимувати.Туть зразу у мене виникло питання безпеки,санітарії,збереження буд.Але привітність Миколи мене заспокоїла,ми разом повечеряли,поговорили,я залишив йому деякі продукти,бо в нього були тільки олія і макарони.Вночі ще прийшли поляки,які туть все краще знають за мене і збираються прийти ще на Н.Р. Чув про можливих поселенців на паренках.Так,що питання є,його треба обговорювати,робити можлиі висновки.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] додав(-ла) poljana48 19:35:14 29/10/2013
  Іду до будиночку,що під конем, підбираю по дорозі гілочки,щоб розвести вогник і туть приємне враження. Весь будиночок обкладений дровами.Дуже багато дров,як в середині буд.так і на зовні.Іось нас зустрічає постоялець Микола з волині,який зібрався туть зимувати.Туть зразу у мене виникло питання безпеки,санітарії,збереження буд.Але привітність Миколи мене заспокоїла,ми разом повечеряли,поговорили,я залишив йому деякі продукти,бо в нього були тільки олія і макарони.Вночі ще прийшли поляки,які туть все краще знають за мене і збираються прийти ще на Н.Р. Чув про можливих поселенців на паренках.Так,що питання є,його треба обговорювати,робити можлиі висновки.
  • [ Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) dUmka 21:23:20 29/10/2013
   Бачились і ми з Миколою, коли ходили на хатку під Конем та Плісце зробити деякі роботи місяць назад. Адекватний хороший чоловік. Хто йтиме туди може взяти кільо гречки, олію, хліб, чай - то йому не завадить
   • [ Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) водопад58 21:42:35 29/10/2013
    Стоять приюти для туристів, а поселяються бомжі чи може злочинці... Приріже вночі і буде мати мясо, а кістки закопає і ніхто ніколи не знайде того туриста...Не добре якось воно, якщо він зірвався з рідних місць і для туристів виникає непонятка...
   • [ Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) Tasic 14:51:35 30/10/2013
    Не підливаю масла у вогонь, але розглянемо гіпотетичну ситуацію: у всіх притулках почнуть жити "адекватні хороші люди". Де будуть ночувати туристи і якою буде їхня безпека у разі ночівлі під одним дахом із таким адекватом? Про намети - я в курсі. Але для чого тоді притулки
    • [ Re: Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) водопад58 23:56:56 30/10/2013
     Приюти для тимчасового притулку туристів, лісників, мисливців, а для постійного проживання хай би "адекватні хороші люди" самі будували свій дах над головою...
     • [ Re: Re: Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) Beskyd 08:32:47 20/12/2013
      Повністю підтримую таку думку. Зовсім не годиться займати чужу хату, - я буду тут жити. Робилося, ремонтувалося для всіх, а не для когось персонально. І про "хочеться побути самому, або в своєму товаристві, а не ділити дах з незрозумілим суб’єктом" теж не треба забувати.
  • [ Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) lesh 08:14:48 30/10/2013
   "...який зібрався туть зимувати...", "...бо в нього були тільки олія і макарони..." - адекватність під питанням, скоріше якась вимушеність.
   • [ Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) sobashko@gmail.com 10:48:13 30/10/2013
    В колибі на полонині Кукул багато років зимував Вітя із Ворохти. Добродушна людина, великий любитель зеленого змія. Хвалився, що лікує травами. Заробляв на грибах, травах і, можливо, браконєрстві. Знайшли його навесні під смерекою, застріленого із його ж рушниці. При чапаші, що іде від Кукула на Закукул, стоїть хрест на тому місці, де його знайшли.
  • [ Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) white 16:08:01 30/10/2013
   http://www.youtube.com/watch?v =WqIWAHN2z_A

   на-на-най, на-на-най, на-на...
  • [ Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) Юрко 16:27:41 01/11/2013
   По аналогії з Володею, що жив в готелі "Високий".
   Плюси: 1) хата натоплена, 2) дрова наколоті, 3) вода принесена (щоб позичити)
   Мінуси: 1) на одне місце менше, 2) не завжди свіжий запах від постояльця.
   Через одну особу на хату я не бачу потреби піднімати кіпіш, але якщо там поселиться збіговисько з 3-4 чоловік - в шию буде гониме, в т.ч. через ДЛГ.
   • [ Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) dUmka 20:45:30 01/11/2013
    1 на дві хати - коли спілкувались, казав, що ще й за Плісцем приглядатиме.
    З мінусів зимовок також зменшення кількості дров коло хаток.
    • [ Re: Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) Tasic 23:33:18 01/11/2013
     Ніц не бачу прикольного у тому, аби сидіти із хз шо там роблячим "сусідом". Коли йдеш в гори - хочеться побути наодинці з природою і у ту компанію аж ніяк не вписується дикий горянин, до якого "ідеш у гості". На мене: або то - притулок із сервісом за гроші, або там має бути порядок і тимчасове перебування. Очевидно, американці то вже перейшли, раз будують шелтери з 3 стін, даху і підлоги, а не "готелі" для перебування за фрі. У травні такий був на Вавелі - заїхав машиною пожити, казав "король - повернувся!" )
     • [ Re: Re: Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) trek 16:28:21 02/11/2013
      Особисто я проти таких мешканців. Спалені колиби - це найбільш печальна тема і поки ще всі будинки, які відновлювалися туристами-волонтерами цілі - відношення до "прибульців" буде більш-менш лояльне. А от коли якийсь йойлик, по п’яній або ще з якогось божевілля, залишить купу попелу після себе - тоді відношення до відлюдників(вар’ятів) зміниться кардинально. Є ще один аспект. Про який я вже неодноразово говорив, та поки марно..Поки ті хати лісгоспу(читай нічиї) - жити там, ломити їх на дрова, залишати там купи лайна - заманеться кожному, адже ніхто не буде покараний за це. Хотілось звісно щоб туристичні притулки були на балансі туристичного товариства, яке з ним доглядає, тоді вже можна було б вживати відповідних заходів по його утриманню. Але це так, думки з паралельного світу((
     • [ Re: Re: Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) водопад58 10:20:59 03/11/2013
      Очевидно потрібно повідомляти лісничого і участкового з прилеглого селища, для перевірки документів і віправлення субєкта до відповідного закладу(ізолятор, лікарня, дім престарілих.....).
   • [ Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) ILC 15:37:22 03/11/2013
    без продуктів і без грошей адекватна людина без причини ховатися в горах не буде. Були б гроші, Осмолода зовсім близько, були б і запаси продуктів. Знаю випадок, коли молодий чоловік втік і переховувався від переслідування кримінального угрупування, яке полювало, щоб звести рахунки зі своїм колегою у минулому .


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::