стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Ніц не бачу прикольного у тому, аби сидіти із хз шо там роблячим "сусідом". Коли йдеш в гори - хочеться побути наодинці з природою і у ту компанію аж ніяк не вписується дикий горянин, до якого "ідеш у гості". На мене: або то - притулок із сервісом за гроші, або там має бути порядок і тимчасове перебування. Очевидно, американці то вже перейшли, раз будують шелтери з 3 стін, даху і підлоги, а не "готелі" для перебування за фрі. У травні такий був на Вавелі - заїхав машиною пожити, казав "король - повернувся!" )
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ]
  додав(-ла) Tasic 23:33:18 01/11/2013
  Ніц не бачу прикольного у тому, аби сидіти із хз шо там роблячим "сусідом". Коли йдеш в гори - хочеться побути наодинці з природою і у ту компанію аж ніяк не вписується дикий горянин, до якого "ідеш у гості". На мене: або то - притулок із сервісом за гроші, або там має бути порядок і тимчасове перебування. Очевидно, американці то вже перейшли, раз будують шелтери з 3 стін, даху і підлоги, а не "готелі" для перебування за фрі. У травні такий був на Вавелі - заїхав машиною пожити, казав "король - повернувся!" )
  • [ Re: Re: Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) trek 16:28:21 02/11/2013
   Особисто я проти таких мешканців. Спалені колиби - це найбільш печальна тема і поки ще всі будинки, які відновлювалися туристами-волонтерами цілі - відношення до "прибульців" буде більш-менш лояльне. А от коли якийсь йойлик, по п’яній або ще з якогось божевілля, залишить купу попелу після себе - тоді відношення до відлюдників(вар’ятів) зміниться кардинально. Є ще один аспект. Про який я вже неодноразово говорив, та поки марно..Поки ті хати лісгоспу(читай нічиї) - жити там, ломити їх на дрова, залишати там купи лайна - заманеться кожному, адже ніхто не буде покараний за це. Хотілось звісно щоб туристичні притулки були на балансі туристичного товариства, яке з ним доглядає, тоді вже можна було б вживати відповідних заходів по його утриманню. Але це так, думки з паралельного світу((
  • [ Re: Re: Re: Re: Постояльці на проживання в гірських будиночках. ] відповів(-ла) водопад58 10:20:59 03/11/2013
   Очевидно потрібно повідомляти лісничого і участкового з прилеглого селища, для перевірки документів і віправлення субєкта до відповідного закладу(ізолятор, лікарня, дім престарілих.....).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::