стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: думаю - щоб я робив на його місці, заскочений снігопадом і холодом, без орієнтації. жодних ідей. знайти максимально безпечне місце в радіусі досяжності і чекати поки розпогодиться? попри все тікати вниз і з усіх сил викликати допомогу?
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ]
  додав(-ла) postman31 [registered] 19:07:50 24/12/2010
  думаю - щоб я робив на його місці, заскочений снігопадом і холодом, без орієнтації. жодних ідей. знайти максимально безпечне місце в радіусі досяжності і чекати поки розпогодиться? попри все тікати вниз і з усіх сил викликати допомогу?
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) Юрко 19:12:38 24/12/2010
   маючи два спальника (очевидно - холодні), я б по-любому тікав від вітру вниз пологим схилом.
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) vasyl 20:07:04 24/12/2010
   Мабуть святковим мандрівникам це знадобиться. Небезпечних лавин зараз очевидно ще немає і тому треба при першому замерзанні на вітрі відразу шукати безпечний спуск з хребта вниз до лісу, де можна зігрітись. Дуже важко відчути перехід від простого замерзання до початку переохолодження, тому раджу не ризикувати, особливо на вітрі.
   В будь-яку сторону від хребта на Свидовці є обжиті колиби. Тільки одне маю застереження - в жодному разі не спускайтесь в с.Чорну Тису долиною Апшинця! Буде дуже проблемно йти водою або береговими хащами! Якщо вже зійшли до колиб на пол.Апшиняску чи Ворожеску то спуск тільки від пол.Ріпта хребтом або від пол.Татул дорогою.
   Південними шляхами з Свидовця не ходив, але вони виглядають пологішими хоч і довшими.
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) zoldr 00:00:34 25/12/2010
   Проблема в том, что при переохлаждении человек теряет способность адекватно мыслить, наступает апатия, бред, галлюцинации. Поэтому даже зная, что спасение внизу, что необходимо срочно сообщить спасателям о происшествии, человек может спокойно позвонить друзьям и сообщить, что все ок. А после этого лечь спать. Скорее всего так все и было в этом случае. Турист терпел холод и упустил момент невозврата... Поэтому, как пишет опытный vasyl, ПРИ ПЕРВЫХ признаках переохлаждения (озноб, мышечная дрожь, посинение губ) немедленно валить вниз, принять меры по согреванию, пока есть способность мыслить адекватно. Если упустили момент, то спасти человека в этой ситуации может только товарищ, который находится рядом и способен адекватно мыслить.
   НИКОГДА НЕ ИДИТЕ ЗИМОЙ В ГОРЫ В ОДИНОЧКУ может случится так, что вас не спасут ни снаряжение ни опыт ни знания!

   полезная ссылка http://velopiter.spb.ru/ice/fr ost.htm

   P/S/ извините, если кому это важно, что я не смог написать это по-украински
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) kumglv 06:18:56 26/12/2010
    ми з друзями аналізували ситуацію, інформацію від рятувальників, після чого прийшли до висновку, що Сергій НЕ замерз. його знайшли не в палатці, а поруч з нею, у верхньому одязі, зі спакованим рюкзаком. очевидно, він щось робив, хотів кудись іти. можливо, йому просто раптово стало зле (серце, запаморочення) і переохолодження було наслідком, а не причиною.

    з часом я хотів би написати репортаж про цю трагедію, спробувати прослідити логіку дій Сергія. можливо, комусь це допоможе вижити в майбутньому
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) Юрко 11:23:37 26/12/2010
     розтин робили?
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) zoldr 12:41:25 26/12/2010
     Непосредственной причиной смерти от переохлаждения является асистолия, т.е. по-простому остановка сердца. То, что Сергея нашли не в палатке не опровергает, то что причиной смерти является переохлаждение. Но точно может установить только качественная мед. экспертиза. Здесь можно почитать подробнее http://sudmedhistology.narod.r u/Pathomorphology_hipoterm.htm
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) manyasfon 18:40:44 26/12/2010
      майбутній судмедексперт?
      колега, а кому мала б бути цікава стаття про патомофологічні мікроскопічні зміни тканин серця тут? і для чого? щоб наступного разу при розтині не помилитися?
      мова, до речі, йдеться про те, що молодий 26 річний хлопець, мужчина, помер. а міг би ще топтати і топтати карпати, дітей народити-виростити, прожити цікаве змістовне життя. а обставини ,нам невідомі, склалися так, а не інакше. і причина смерті, в даному контесті, може бути важливою для громади лише з тим, щоб зробити правильні висновки і зуміти вижити в аналогічній ситауції.
      наприклад, я зараз не про Сергія, земля йому пухом, було б варто зазначити, що при подібних обставинах ,може бути смертельно небезпечна навіть мінімальна доза алкоголю, що у наших людей ,як метод "сугреву" - №1.
      може то треба було в приват написати? ну, то вже вибачте, теж публічно.
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) zmey 12:32:07 26/12/2010
    "....Поэтому даже зная, что спасение внизу...."
    - спасение наверху.
    "Турист терпел холод и упустил момент невозврата..." - 0_о
    ну и т.д.
    ...читал, читал... капец.... Народ, вам скучно?
    - погиб парень. Может хватит уже перемывать кости? Тем более, на всеобщее обозрение. Сядьте себе на кухне и обсуждайте, какой он весь из себя неправильный, и что бы Я, великий, сделал бы на его месте. Вы в своём уме??? ...кто-то уже репортаж собирается наваять... - ты там был?, что ты писать собрался?? ....развели тут прения.
    ....сорри, не удержался
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) german 13:28:56 26/12/2010
     Такі "розбори польотів" вкрай необхідні і робляться завжди! На сам перед - щоб уникати подібних ситуацій. Може такі розбори для когось виглядають цинічно, але вони проводяться обов’язково! Особливо у альпіністів. Я сам альпініст - і для мене це звучить природньо. Сам бував в подібних не менш екстремальних ситуаціях і, дякувати Богу, вдалося вижити. Тому уважно стежу за перебігом розслідування випадків у горах і збираю матеріали.
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) zmey 14:46:53 26/12/2010
      ну так скажи мне, альпинист, такую вещь: тут что, альпклуб в который он входил, где забрались в закрытом помещении люди, обсуждая его каждый шаг?, тут его инструктор?, кто здесь тот опытный бугор, который знает ВСЕ обстоятельства гибели, все факторы и делает выводы? Из всего этого трёпа, 1-2 дельных суждения, не считая соболезнований. Всё остальное 3,14здёж вокруг темы (и не по теме). ...на этом форуме постоянно звучит фраза, что в соло ни-ни, и тем более зимой. - звучит регулярно и как Отче Наш. Не раз прозвучала она и сейчас. Но этой фразой всё сказано, она логически закончена. Всё. Точка. - чего ещё не хватает для полного удовлетворения?, дальше надо размазывать?
      ...ну так собери его друзей (а ещё лучше и родственников), и поделитесь своими соображениями, какой он ........ , проведи разбор полётов. Очень хотелось бы посмотреть на ответную реакцию.
      ...ты для начала определись, ты альпинист или в первую очередь человек.
      Может я чего-то не понимаю, но как по мне, сии разглагольствования не уместны, не своевременны и выражены не в той форме.
     • [ Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) Юрко 18:39:38 26/12/2010
      всі праві. прошу вчасно спинитися, перевести подих. час розставить всі крапки.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::