стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Такі "розбори польотів" вкрай необхідні і робляться завжди! На сам перед - щоб уникати подібних ситуацій. Може такі розбори для когось виглядають цинічно, але вони проводяться обов’язково! Особливо у альпіністів. Я сам альпініст - і для мене це звучить природньо. Сам бував в подібних не менш екстремальних ситуаціях і, дякувати Богу, вдалося вижити. Тому уважно стежу за перебігом розслідування випадків у горах і збираю матеріали.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ]
  додав(-ла) german [registered] 13:28:56 26/12/2010
  Такі "розбори польотів" вкрай необхідні і робляться завжди! На сам перед - щоб уникати подібних ситуацій. Може такі розбори для когось виглядають цинічно, але вони проводяться обов’язково! Особливо у альпіністів. Я сам альпініст - і для мене це звучить природньо. Сам бував в подібних не менш екстремальних ситуаціях і, дякувати Богу, вдалося вижити. Тому уважно стежу за перебігом розслідування випадків у горах і збираю матеріали.
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) zmey 14:46:53 26/12/2010
   ну так скажи мне, альпинист, такую вещь: тут что, альпклуб в который он входил, где забрались в закрытом помещении люди, обсуждая его каждый шаг?, тут его инструктор?, кто здесь тот опытный бугор, который знает ВСЕ обстоятельства гибели, все факторы и делает выводы? Из всего этого трёпа, 1-2 дельных суждения, не считая соболезнований. Всё остальное 3,14здёж вокруг темы (и не по теме). ...на этом форуме постоянно звучит фраза, что в соло ни-ни, и тем более зимой. - звучит регулярно и как Отче Наш. Не раз прозвучала она и сейчас. Но этой фразой всё сказано, она логически закончена. Всё. Точка. - чего ещё не хватает для полного удовлетворения?, дальше надо размазывать?
   ...ну так собери его друзей (а ещё лучше и родственников), и поделитесь своими соображениями, какой он ........ , проведи разбор полётов. Очень хотелось бы посмотреть на ответную реакцию.
   ...ты для начала определись, ты альпинист или в первую очередь человек.
   Может я чего-то не понимаю, но как по мне, сии разглагольствования не уместны, не своевременны и выражены не в той форме.
  • [ Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) Юрко 18:39:38 26/12/2010
   всі праві. прошу вчасно спинитися, перевести подих. час розставить всі крапки.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::