Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Карти для IGO ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: а для Symbian що порадите? Garmin XT - пробував але, гармінівські карти Карапат ще далекі до того щоб по ним ходити - є неточності по рельєфу. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Карти для IGO ]додав(-ла)asd00884812:22:18 31/08/2009 а для Symbian що порадите? Garmin XT - пробував але, гармінівські карти Карапат ще далекі до того щоб по ним ходити - є неточності по рельєфу.
[ Re: Re: Карти для IGO ]відповів(-ла)Tasic14:25:40 31/08/2009 Рельєф тягнеш з нета (безкоштовно), домальовуєш, що потрібно і карти виходять вражаюче точні. З нуля на похід підготувати мапу (основні потічки, стежки і тп уздовж маршруту) - 30 хв від сили. Софт - Gpsmapedit, компілятор - cgpsmapper
[ Re: Re: Карти для IGO ]відповів(-ла)avatorl14:29:25 31/08/2009 для симбіану smartcomgps + будь-які растрові карти включно з генштабом
[ Re: Re: Re: Карти для IGO ]відповів(-ла)Larry20:21:51 31/08/2009 +1... мабуть найкраща з існуючих речей, хоч її розробку наче і припинили...
ще хороша штука для растру - MapNav (java - на майже всіх звичайних телефонах піде і на більшості смартфонів). Але там трохи специфічний формат растрових карт. http://mapnav.spb.ru
[ Re: Re: Re: Re: Карти для IGO ]відповів(-ла)Roman10:11:32 01/09/2009 Чому специфічний?
Будь яке зображення з привязкою конвертується спец. утилітою у формат MapNav.
Що найбільше нервує - то їхня привязка до "масштабів гугла". Відповідно якісне растрове зображення (генштаб) спотворюється. Але користуватись можна.
[ Re: Re: Карти для IGO ]відповів(-ла)asd00884811:24:10 01/09/2009 Звідки брав рельєф? Бо качнув не точний, залив просто через мапсурс, може якось можна гуглівський рельеф закачати? Smartcomgps не ставив бо подивився на дату випуску і засумнівався. MapNav конвертує з озі лише в проекції Mercator, а в мене весь генштаб в Transverse Mercator, тобто треба перекалібрувати.
[ Re: Re: Re: Карти для IGO ]відповів(-ла)Alex11:32:02 01/09/2009 Готові img-файли з ізолініями непоганої якості є на <http:\\www.gpsmaps.de>.
Дані висот роздільністю в 3 кутових секунди 4-ї версії у вигляді GeoTIFF можна скачати звідси: http://srtm.csi.cgiar.org/ і згенерувати самому які завгодно ізолінії програмою GlobalMapper.
[ Re: Re: Re: Карти для IGO ]відповів(-ла)Roman00:27:51 02/09/2009 так я просто витер слово Transverse і все пішло
не знаю що воно означає, але точність на око не гірша +-30 м :)
[ Re: Re: Re: Re: Карти для IGO ]відповів(-ла)Alex09:17:46 02/09/2009 В принципі для навігаторів (можливо і для навігаційних програм) прямокутна проекція карти не мала б мати значення, адже дані GPS мають вигляд кутових координат. А проекція - це для відображення карти на площині.
Так що мабуть ваша програма просто зчитує прив’язку в градусах і все ОК, якщо вона розуміє датум Пулково 1942.