Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Карти для IGO ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: так я просто витер слово Transverse і все пішло
не знаю що воно означає, але точність на око не гірша +-30 м :) Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: Карти для IGO ]додав(-ла)Roman00:27:51 02/09/2009 так я просто витер слово Transverse і все пішло
не знаю що воно означає, але точність на око не гірша +-30 м :)
[ Re: Re: Re: Re: Карти для IGO ]відповів(-ла)Alex09:17:46 02/09/2009 В принципі для навігаторів (можливо і для навігаційних програм) прямокутна проекція карти не мала б мати значення, адже дані GPS мають вигляд кутових координат. А проекція - це для відображення карти на площині.
Так що мабуть ваша програма просто зчитує прив’язку в градусах і все ОК, якщо вона розуміє датум Пулково 1942.