стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Березневі походеньки ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: 5-8 березня ходили майже тим самим маршрутом. З 5 на 6 стали на ночівлю під вершиною Смотрича: потужний вітер зривав намети та втискав їх у сніг - доводилося рити ями та будувати вітрозахист. 6-го радіально сходили на ПІЧ та спустилися у Дземброню, де 2 ночі ночували у теплій хаті пана Василя. Він же забеспечує і транспортом - тож, кому треба - звертайтеся! З його хати відкривається чудовий краєвид на ПІЧ та всю Чорногору. Фото тут: http://karpaty-tour.org.ua/fot ogallery/thumbnails.php?album= 58 Мо не такі гарні, вибачєйте - знімав мобілкою ;)
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Березневі походеньки ]
  додав(-ла) german [registered] 21:26:03 11/03/2011
  5-8 березня ходили майже тим самим маршрутом. З 5 на 6 стали на ночівлю під вершиною Смотрича: потужний вітер зривав намети та втискав їх у сніг - доводилося рити ями та будувати вітрозахист. 6-го радіально сходили на ПІЧ та спустилися у Дземброню, де 2 ночі ночували у теплій хаті пана Василя. Він же забеспечує і транспортом - тож, кому треба - звертайтеся! З його хати відкривається чудовий краєвид на ПІЧ та всю Чорногору. Фото тут: http://karpaty-tour.org.ua/fot ogallery/thumbnails.php?album= 58 Мо не такі гарні, вибачєйте - знімав мобілкою ;)
  • [ Re: Re: Березневі походеньки ] відповів(-ла) SLV 08:15:50 12/03/2011
   В той же час був там, але йшли з Шибеного. Дорога натоптана. Проблеми від Марічейки - до метру снігу, стежку в жерепах замітає. Горку перед Попом треба обходити траверсом зліва. Бо ми поперлись по дорозі, в темноті. 1,5 годин бовсались в снігу по груди, відчуваючи, що під ногами є ялинки та жерепи. 22.30 були на вершині. Ночували в котельній. Друга ночівля на Веснарці - колиба нормальна, але шпарин повно.
  • [ Re: Re: Березневі походеньки ] відповів(-ла) Lubко 23:05:42 12/03/2011
   то ми там 5го ввечері перетиналися - я йшов згори (зі Смотрича) весь фототехнікою обвішаний, а ви якраз місце для наметів талували.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::