стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Кукул-Кострич-Зміїнська ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Усім доброго дня. Збираюся на днях пройти по маршруту Вороненко-Кукул-Завоєля-Костри ч-Красник-Зміїнська-Верховина. Маю декілька питань-хто може -підкажіть,будь ласка. 1.Буду добиратися автобусом: звідки краще добратися до Вороненки з Яблуниці чи з Ворохти? 2.Планую 3 ночівлі:Кукул,Кострич,Зміїнськ а або Ростицька: чи скрізь буде вода? 3.Як з орієнтуванням на цьому маршруті? 4.Який там стан доріг,хто був недавно? 5.Можливо хто підкаже цікавіший маршрут на 4дні(3 ночі) в тій місцевості? Дякую.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Кукул-Кострич-Зміїнська ] додав(-ла) Сандро [registered] 14:40:24 18/04/2011
  Усім доброго дня. Збираюся на днях пройти по маршруту Вороненко-Кукул-Завоєля-Костри ч-Красник-Зміїнська-Верховина. Маю декілька питань-хто може -підкажіть,будь ласка. 1.Буду добиратися автобусом: звідки краще добратися до Вороненки з Яблуниці чи з Ворохти? 2.Планую 3 ночівлі:Кукул,Кострич,Зміїнськ а або Ростицька: чи скрізь буде вода? 3.Як з орієнтуванням на цьому маршруті? 4.Який там стан доріг,хто був недавно? 5.Можливо хто підкаже цікавіший маршрут на 4дні(3 ночі) в тій місцевості? Дякую.
  • [ Re: Кукул-Кострич-Зміїнська ] відповів(-ла) geshik 00:03:56 19/04/2011
   28 буду виходити на цей мааршрут в районі Кривопільського перевалу ,через Костричу -Краснік -Кринта-Скупова-Лудова-хр.Пнев е,може зустрінемось.Якщо ви йдете ч-з Вороненка -тільки поїздом,якщо починаєте з Ворохти-можна й автобусом,все одно вийдете на Кукуль в районі стовбчика 10/15 до останніх колиб де заночуєте(вода нижче стежки 100м при вході в ліс )З Ворохти маршрут іде повз гору Осередок та Кичеру.Дороги там нормальні ,заблудитись важко,але мені здається ,що ви вирішили пробігти марафон і навіть не враховуєте день на непогоду.
  • [ Re: Кукул-Кострич-Зміїнська ] відповів(-ла) vsobasko@rambler.ru 00:12:08 19/04/2011
   1 варіант. Переїзд автобусом Ів-Франківськ – Яблуниця або Вашим із Ромни (Рівне ?) до Яблуниці. Сходити треба в центрі Яблуниці, або в кінці рейсу на пер. Яблуницькому. Якщо зійдете в центрі (800 м), то треба піднятись на хр Середній (1000 м) і перейти до перевалу Вороненківського (879 м). Довжина переходу 4 км. Місцевість дуже мальовнича, дороги терпимі. Якщо зійдете на пер Яблуницькому (921 м), то треба перейти старим кордоном 5 км до пер Воронеківського. Дороги місцями болотисті, автобус не проїде.
   2 варіант. Вашим автобусом можна спокійно доїхати до станції Вороненка, а звідти 2 км пішки до перевалу-кордону.
   Пошукайте в бібліотеках путівник «Гірськими стежками Карпат». Ів-Фр, 2006. Там детально описано і на мапах зображено маршрути, які Вас цікавлять, і багато (більше 100 шт) інших цікавих.
  • [ Re: Кукул-Кострич-Зміїнська ] відповів(-ла) geshik 01:21:51 19/04/2011
   Якщо ви прибуваєте у Фр-ськ 43-ім о 7-00 ,то сідайте у Верховинську маршрутку до Ворохти,це саме швидше.З Ворохти до Кукула 5-6 годин підйому.
  • [ Re: Кукул-Кострич-Зміїнська ] відповів(-ла) Сандро 07:58:16 19/04/2011
   "28 буду виходити на цей мааршрут в районі Кривопільського перевалу "- Дякую,але 27 планую уже завершити похід.
  • [ Re: Кукул-Кострич-Зміїнська ] відповів(-ла) Сандро 08:05:17 19/04/2011
   "що ви вирішили пробігти марафон і навіть не враховуєте день на непогоду."- Якраз навпаки-хотіли спокійно прогулятися.4 дні,3 ночі,якщо не встигаємо,то з Кострича спускаємось на Кривопільський перевал-і на маршрутку до Франківська. До речі,який перехід ви вважаєте найскладнішим - Кострич-Зміїнська?
  • [ Re: Кукул-Кострич-Зміїнська ] відповів(-ла) geshik 14:47:39 19/04/2011
   Спокійний варіант:1.Ворохта(чи Вороненко)-пол.пн-зах.Кукула.2 Кукул-р.Прут-потік Озірний-підйом пол.Веснярка(перед підйомом на г.Кострича)З Веснярки є немаркований спуск на Крив-ський перевал.3.Веснярка-хр Кострича-колиба(за г. Хедя) перед спуском в Краснік.4.Спуск в Краснік-підйом на пол. Кринта(або на автобус до розвилки в Ільці).5.Кринта-Скупова-ночівл я західніше(ур. Яструби) при спуску в Зелене.6.спуск в Зелене-розв. в Ільцях.В добру погоду складності немає.
   • [ Re: Re: Кукул-Кострич-Зміїнська ] відповів(-ла) Сандро 07:41:13 20/04/2011
    Дякую. Будем дивитися по ситуації.
    • [ Re: Re: Re: Кукул-Кострич-Зміїнська ] відповів(-ла) geshik 08:18:07 20/04/2011
     Трохи по орієнтуванню:щоб знайти стежку спуску на Завоєлля,треба на пд-сх. полонині під Кукулем від стаї траверснути і спуститися в дальній нижній(пд-сх/правий)куток полонини до межі лісу.Там траверсна стежка в лісі десь за 30 хв.виведе до майже зруйнованої колибки (теж у лісі) на логічному продовженні хребта Кукул.Звідси поворот направо і прямо вниз теж поведе стежка до самого дна долини Прута.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::