стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорна Клива - Ігровець ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Думаю, Ви погодитеся, що знання може вважатися істинним, якщо грунтується на достовірних джерелах. Звичайно, історія не настільки наукова наука як фізика, бо її висновки не можна перевірити експериментально - але вона теж має свою методологію для отримання хоча б більш-менш правдоподібного знання. І за цією логікою народні легенди, навіть зафіксовані у творчості радянського письменника, видаються менш достовірним джерелом інформації, ніж автентична карта ХV ст. По тій простій причині, що довести автентичність легенди (наприклад, що її не вигадав у ХІХ ст. якийсь українофільський романтик) неможливо.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорна Клива - Ігровець ]
    додав(-ла) pid_mostom [registered] 10:25:42 12/08/2011
    Думаю, Ви погодитеся, що знання може вважатися істинним, якщо грунтується на достовірних джерелах. Звичайно, історія не настільки наукова наука як фізика, бо її висновки не можна перевірити експериментально - але вона теж має свою методологію для отримання хоча б більш-менш правдоподібного знання. І за цією логікою народні легенди, навіть зафіксовані у творчості радянського письменника, видаються менш достовірним джерелом інформації, ніж автентична карта ХV ст. По тій простій причині, що довести автентичність легенди (наприклад, що її не вигадав у ХІХ ст. якийсь українофільський романтик) неможливо.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::