стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: сніг на Говерлі та Петрос ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Був там ще в понеділок 6.02. Снігу багато. Більше 1.5 метри на полонинах, знаю точно, бо копали снігові печери і заради цікавості докупувались до землі. Радив би брати снігоступи. Йшли з Пожижевської через Говерлу на перемичку і спробували вийти на Петрос. З екопункту на перемичці до підйому на Петрос тропили досить багато інколи по пояс, але протоптані стежки заносить дуже швидко. Схили Говерли і Петроса вкриті досить твердим фірном. Майже всі мали кішки, без них було б складно. На Петрос з перемички так і не піднялись... Вітер, низька видимість, снігові надуви, велика небезпека сходження лавин.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: сніг на Говерлі та Петрос ]
    додав(-ла) Шибений [registered] 21:11:53 09/02/2012
    Був там ще в понеділок 6.02. Снігу багато. Більше 1.5 метри на полонинах, знаю точно, бо копали снігові печери і заради цікавості докупувались до землі. Радив би брати снігоступи. Йшли з Пожижевської через Говерлу на перемичку і спробували вийти на Петрос. З екопункту на перемичці до підйому на Петрос тропили досить багато інколи по пояс, але протоптані стежки заносить дуже швидко. Схили Говерли і Петроса вкриті досить твердим фірном. Майже всі мали кішки, без них було б складно. На Петрос з перемички так і не піднялись... Вітер, низька видимість, снігові надуви, велика небезпека сходження лавин.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::