стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Зробили ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: про жереп - власне на Ігровищі та Сивулі проблем жодних, жереп там ще треба добре пошукати. 1-2 км буде на сідловині між горами, стежка є всюди, але інколи важко проглядається. Проте жереп не настільки серйозний, щоб відчутно сповільнити рух. Як я розумію, ви йдете в зворотньому до нашого напрямку - від Ігровища на Сивулю. Тоді на перешийку між горами, де є така собі дуже дуже закакана коровами полонинка зупиніться і добре подивіться на підйом на хребет Сивулі (якщо буде видимість звичайно). Як вона починається з полонини точно не знаю, бо ми вийшли на полонину по цілині, пропустивщи поворот в жерепі (точно як група поляків, яку ми згодом перегнали). Проте глянувши вверх можна помітити стежку в жерепі, яка дереться на хребет Сивулі. Від загального напрямку перешийку між горами стежка відхиляється десь на 15-20 градусів вліво, в сторону Сивулі. Стежка дуже точно позначена на двохілометрівці, на яку ми чомусь навіть не дивилися.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Зробили ]
  додав(-ла) yhirnyak [registered] 10:11:46 20/08/2002
  про жереп - власне на Ігровищі та Сивулі проблем жодних, жереп там ще треба добре пошукати. 1-2 км буде на сідловині між горами, стежка є всюди, але інколи важко проглядається. Проте жереп не настільки серйозний, щоб відчутно сповільнити рух. Як я розумію, ви йдете в зворотньому до нашого напрямку - від Ігровища на Сивулю. Тоді на перешийку між горами, де є така собі дуже дуже закакана коровами полонинка зупиніться і добре подивіться на підйом на хребет Сивулі (якщо буде видимість звичайно). Як вона починається з полонини точно не знаю, бо ми вийшли на полонину по цілині, пропустивщи поворот в жерепі (точно як група поляків, яку ми згодом перегнали). Проте глянувши вверх можна помітити стежку в жерепі, яка дереться на хребет Сивулі. Від загального напрямку перешийку між горами стежка відхиляється десь на 15-20 градусів вліво, в сторону Сивулі. Стежка дуже точно позначена на двохілометрівці, на яку ми чомусь навіть не дивилися.
  • [ Re: Re: Re: Зробили ] відповів(-ла) gamalij 10:35:54 20/08/2002
   Нє-є. Стежка з сідла на Сивульский хребет навпаки бере правіше. Тобто плавно без різкого набору висоти вона перевалює через хребет в невисокій його частині і потім так само плавно падає на райтшток, який іде по південних схилах Сивулі на Рущину. А по хребту перти не варто - жереп.
   • [ Re: Re: Re: Re: Зробили ] відповів(-ла) yhirnyak 11:10:55 20/08/2002
    ми так і підозрювали. Проте, хоча це схоже варіант не найкращий - проглядається (в бінокль) пряма стежка з тієї полонинки на хребет Сивулі, як позначено на мапах.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::