стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Калуш ] повідовив(-ла) smarn
Текст повідомлення: Хлопці- найкраще як на мене їхати до Калуша, бо в Рожнятові справді можуть бути проблеми залізти в автобус з рюкзаками, хоча дуже рідко. Тепер про ціну квитка. Справді за 3 грн можна ї заїхати, я так усе життя роблю. Шофер може нависати, кажучи , що тре 5 грн платити але йому треба відповідати , що ти на тому тижні за три їхав і він навіть тебе віз. Провірено -діє. На вокзалі теж добре сідати хоча на вул Пушкіна краще -народу менше. Ще треба враховувати усіх грибарів( а їх буває багато, особливо у вихідні). Пан Василь вже написав як знайти автостанцію, лише додам. Недалеко є кільце а біля нього величезна заправка Лукойл і торгцентр"Прометей" звідти вже видно люд і автобуси.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Калуш ]
    додав(-ла) smarn [guest] 00:49:25 16/08/2002
    Хлопці- найкраще як на мене їхати до Калуша, бо в Рожнятові справді можуть бути проблеми залізти в автобус з рюкзаками, хоча дуже рідко. Тепер про ціну квитка. Справді за 3 грн можна ї заїхати, я так усе життя роблю. Шофер може нависати, кажучи , що тре 5 грн платити але йому треба відповідати , що ти на тому тижні за три їхав і він навіть тебе віз. Провірено -діє. На вокзалі теж добре сідати хоча на вул Пушкіна краще -народу менше. Ще треба враховувати усіх грибарів( а їх буває багато, особливо у вихідні). Пан Василь вже написав як знайти автостанцію, лише додам. Недалеко є кільце а біля нього величезна заправка Лукойл і торгцентр"Прометей" звідти вже видно люд і автобуси.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::