стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: На Пікуй ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Був, за один день зробив Пікуй і Шипіт. Була класна погода. Видимість фантастична. Цікаво що в кожної гори є своя особлива енергетика. В цей самий день був на Шипоті . За час останнього відвідування там нічого не помінялося:-). Взагалі місце хороше. Тільки палатку нема де поставити. Може хто знає як з-під водопаду йти на Рівну, і скільки часу це займає.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: На Пікуй ]
  додав(-ла) vassia [registered] 20:00:22 30/09/2002
  Був, за один день зробив Пікуй і Шипіт. Була класна погода. Видимість фантастична. Цікаво що в кожної гори є своя особлива енергетика. В цей самий день був на Шипоті . За час останнього відвідування там нічого не помінялося:-). Взагалі місце хороше. Тільки палатку нема де поставити. Може хто знає як з-під водопаду йти на Рівну, і скільки часу це займає.
  • [ Re: Re: На Пікуй ] відповів(-ла) Коля 23:22:42 30/09/2002
   Поясни, плз, де цей Шипіт біля Пікуя? Я знаю лише один - на Боржаві... Там між іншим купа місця для палаток... Не знаю, шо це ти за Шипіт ще один знаєш...
  • [ Re: Re: На Пікуй ] відповів(-ла) Petro [guest] 20:34:42 01/10/2002
   Sluhai, Vassia, to toi Shypit, sho pid Polonynoiu Rynoiu? Zdaetsya vin she nazyvaetsya Vodopad Voevodyn. Ya tam byv 10 rokiv tomy:-). Des v seredyni lypnya, todi byla syha pogoda i vody bylo dyzhe malo. Zaraz tam yak?
   A vzagali tam diysno horoshe misze...
   • [ Re: Re: Re: На Пікуй ] відповів(-ла) Petro [guest] 06:19:23 04/10/2002
    Narod, vy tam sho, zasnyly vsi?
    • [ Re: Re: Re: Re: На Пікуй ] відповів(-ла) vassia 10:08:09 04/10/2002
     :-) Ну от тепер і я всі акценти для себе зясував. Водопад Шипіт розташовани дійсно під Рівною, місце дуже гарне, водопад потужний, єдина незручність в радіусі 300 метрів палатку поставити неможливо, круті схили. А шодо Пікуя, то за один день це можна зробити тільки за наявності транспорту. Від місця, де можна залишити машину до самого водопаду 3-5-км. Подвійна назва тому що потік- Воєводин, а щаповідник Шипот...:-) А що таке Шипот на Боржаві?.
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: На Пікуй ] відповів(-ла) jarko 12:28:34 04/10/2002
      Взагалі-то більш відомий Шипіт на Боржаві - при дорозі з Подобовця на Великий Верх. При гарній погоді там маса народу, організовують і автобусні екскурсії. Значний перепад по висоті і досить багато води, а при таненні снігів - просто казка.
  • [ Re: Re: На Пікуй ] відповів(-ла) Коля 15:29:33 04/10/2002
   От файно все пояснюєте тут... Роз’ясніть конкретніше, бдлск, як і куди треба на цей Шипіт (Воєводин) іти з Пікуя... Просто на карті шось не видко там ніякого вдспду.
   • [ Re: Re: Re: На Пікуй ] відповів(-ла) vassia 00:24:41 05/10/2002
    На карті, принаймі кілометрівці його нема, а знайти його просто,це потік Воєводин,. який впадає в Шипіт в районі села Тур.я Поляна. Як іти з Пікуя на жаль не знаю але я думаю, якщо в Фаруві кинути клич, розкажуть. Яждістався авто до Біласовиці, швиденько зробив Пікуй, потім вернувся назад і машиною дістався дл Т.Пол, а там просто "заповідник Соколині скелі, дорогою 6 км просто, потім звернути з дороги,наліво та щось типу райштоку, кажуть колисябула вущкоколійка, є ще варіант добирання з села Збини але це вже інша тема.....
    • [ Re: Re: Re: Re: На Пікуй ] відповів(-ла) vassia 00:28:29 05/10/2002
     вибачте за орфографію це в мене розігнаний проц глючить
    • [ Re: Re: Re: Re: На Пікуй ] відповів(-ла) Коля 23:00:45 05/10/2002
     Красно дєкую... Бум шукати той вдспд уже на місцевості... А проц притримуй, а то він зараз кажеш розігнаний, того і диви - утече.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::