стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: зустріч з небезпекою в караптах, що робити? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Іншого року знову ночував я у Штефана, пастуха із Зеленої, на Негровій. Він показав мені, як ведмідь робить відбивну із телиці. Вона чогось захворіла і здохла. Штефан чекав на комісію, яка мала встановити, чи винен Штефан в смерті телиці чи ні. А тим часомн обвязав телицю ланцом і припяв до смереки, щоби вуйко не потяг її кудись в берди. Вночі повів мене Штефан кругами із підвітреного боку до місця, де привязана телиця.Над ранок ми почули, як звенить ланцюг і бурчить ведмідь. Ніч була місячна, і було видно, як ведмідь пробує відтягнути телицю, це не вдається, тоді він телицю лупцює.Штефан вдстрашив вуйка, ми підійшли і побачили, що кості поламані - відбивна!
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Re: зустріч з небезпекою в караптах, що робити? ]
  додав(-ла) sobashko@gmail.com [registered] 23:50:44 16/05/2013
  Іншого року знову ночував я у Штефана, пастуха із Зеленої, на Негровій. Він показав мені, як ведмідь робить відбивну із телиці. Вона чогось захворіла і здохла. Штефан чекав на комісію, яка мала встановити, чи винен Штефан в смерті телиці чи ні. А тим часомн обвязав телицю ланцом і припяв до смереки, щоби вуйко не потяг її кудись в берди. Вночі повів мене Штефан кругами із підвітреного боку до місця, де привязана телиця.Над ранок ми почули, як звенить ланцюг і бурчить ведмідь. Ніч була місячна, і було видно, як ведмідь пробує відтягнути телицю, це не вдається, тоді він телицю лупцює.Штефан вдстрашив вуйка, ми підійшли і побачили, що кості поламані - відбивна!
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: зустріч з небезпекою в караптах, що робити? ] відповів(-ла) sobashko@gmail.com 00:06:03 17/05/2013
   Минулого року восени ночував я із малим песиком - Мухою - в колибі на Боярині.Вночі розбудив мене скажений гавкіт Мухи.Вона підскакувала до вікна і аж захлиналась від крику. Ніч була місячна, і було видно, як вуйко потрошить їстівні відходи, що їх мабуть залишили туристи і не звертає уваги на страшного пса. Щоби не було біди я заховав Муху в спальник, і хоча двері колиби були закриті спав до ранку в півока..


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::