стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: зустріч з небезпекою в караптах, що робити? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Перейшов мені дорогу ведмідь на пол. Комарники, що вище Маняви. Я рішив перейти в кінці березня із Маняви через прс. Бойки, пол. Комарники на Зелену.При виході на полонину побачив вуйка на віддалі десь 30 м, який переходив навпоперек із одного схилу полонини на інший. При виході на хребет вуйко мене замітив і якийсь час розглядав, а потім побрів дальше. Я старався не рухатись і дивився в сторону. Коли вуйко зайшов у ліс я трохи почекав, а потім пішов. Треба було перейти через його сліди. Побачив, як їх заливає тала вода.Дальше я вже добре припустив.Нараз коло мене щось дуже зашуміло. Я закляк, озирнувся - а то сніг рухнув із ялиці, бо сонце вже добре припікало.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: зустріч з небезпекою в караптах, що робити? ]
    додав(-ла) sobashko@gmail.com [registered] 14:09:27 15/05/2013
    Перейшов мені дорогу ведмідь на пол. Комарники, що вище Маняви. Я рішив перейти в кінці березня із Маняви через прс. Бойки, пол. Комарники на Зелену.При виході на полонину побачив вуйка на віддалі десь 30 м, який переходив навпоперек із одного схилу полонини на інший. При виході на хребет вуйко мене замітив і якийсь час розглядав, а потім побрів дальше. Я старався не рухатись і дивився в сторону. Коли вуйко зайшов у ліс я трохи почекав, а потім пішов. Треба було перейти через його сліди. Побачив, як їх заливає тала вода.Дальше я вже добре припустив.Нараз коло мене щось дуже зашуміло. Я закляк, озирнувся - а то сніг рухнув із ялиці, бо сонце вже добре припікало.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::