стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Воловець - Свалява ] повідовив(-ла) Колян
Текст повідомлення: Чи ходив хто маршрутом Воловець - г.Темнатик-г.Вел.Верх-г.Стой-С валява? Хочемо піти з 10-12.04, чи є опис маршруту, і куди краще - в Сваляву чи Вовчий, щоб на Київ поїхати?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Воловець - Свалява ] додав(-ла) Колян [guest] 18:51:32 23/03/2004
  Чи ходив хто маршрутом Воловець - г.Темнатик-г.Вел.Верх-г.Стой-С валява? Хочемо піти з 10-12.04, чи є опис маршруту, і куди краще - в Сваляву чи Вовчий, щоб на Київ поїхати?
  • [ Re: Воловець - Свалява ] відповів(-ла) rstm 08:54:43 24/03/2004
   Як на мене, то краще йти з Вовчого на Воловець, але нажаль нічим не можу допомогти відносно добирання. Колись електричка Лавоче-Мукачево в Вовчому зупинялася, а зараз ???
   • [ Re: Re: Воловець - Свалява ] відповів(-ла) rstm 12:59:53 24/03/2004
    Два роки тому на початку березня швагро ходив Вовчий-Стій-ВВ-Воловець. Ночували на станції в Лавочному і вночі сідали на електричку Лавочне-Мукачево котра зупиняється в Вовчому.
    В принципі за хорошої погоди це проходиться за день, особисто на день я б пішов в якусь з найближчих субот або неділь.
    • [ Re: Re: Re: Воловець - Свалява ] відповів(-ла) Колян [guest] 15:08:02 24/03/2004
     Ночувати на станції не вийде, потяг з Києва 82, на ньому будемо їхати, до Воловця, прибуття о 8.35 і звідти підійматися вгору.
     Чи з Вовчого є можливість добратися до Воловця чи Сваляви, о котрій зупиняються електрички?
  • [ Re: Воловець - Свалява ] відповів(-ла) Юрко 09:07:02 24/03/2004
   Ходив Воловець - Т - ВВ - Стій - Воловець. То робиться за 10 годин без вантажу. В Сваляву не падав, але у Вовче не раджу - потяг стає через раз.
   Опис маршруту? Йди з Воловця в хорошу погоду на гору з хрестом, хоч в лоб, ліс там негустий. А далі стежка хребтом аж до Стою.
   • [ Re: Re: Воловець - Свалява ] відповів(-ла) Коля 13:18:24 24/03/2004
    ...продовження. Недавно саме тудою і йшли. Зі Стою можна падати на південь в бік розваленого будинку, потім далі, дорогою попри колишню якусь базу чи поселення для військових, які обслуговували антени на Стою. Справа буде глибока долина річки, яка тече прямо у Вовчий. Далі в лісі триматися відгалуження дороги вправо, і врешті-решт буде саме жорстке і веселе - спуск в долину річки крутим схилом по ледь видній просіці квартальної дороги... а вже попри річку - в сам Вовчий, десь біля 8 км.
    Є ймовірно кращий варіант. Зі Стою продовжувати йти на захід по хребту, там буде ще один хрест на вершині і далі дорога піде наліво в ліс, в долину тієї ж річки.

    У Вовчому зупиняється Мукачівська електричка на зворотній дорозі до Львову. А останні електрички як на Воловець так і на Сваляву - о 21.35. Вважайте, вокзалу у Вовчому немає, тому якщо треба буде чекати - попросіться в диспетчерську.
  • [ Re: Воловець - Свалява ] відповів(-ла) witty cat 17:33:28 24/03/2004
   http://www.karpaty.com.ua/?cha pter=13&item=258
   #4
  • [ Re: Воловець - Свалява ] відповів(-ла) Vlad [guest] 12:20:38 26/03/2004
   При добиранні з Києва важкувато. Ні 237-й ні 81-й у Вовчому офіційно не зупиняються. З Вовчого до Воловця буде краще з точки зору повернення в Київ. Це може бути 237-й до Воловця, далі, через 3 години приміська електричка на Мукачево до Заньки, Оси чи Вовчого. Приблизний час чистого ходу Вовчий- Стій- ВВ- Темнатик-Воловець- 8-9 годин (без вантажу). Маршрут трохи важчий, ніж у зворотньому порядку через швидкий набір висоти у першій половині, але це того варте. Якщо зацікавить, пишіть на мило- дам розклад електричок та необхідні деталі при старті з Вовчого, Оси.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::