стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Прут ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: дослідив вдсп. і витоки р. Прут в котлі Брескула. Стежка туди йде безпроблемна. Буду розділ ваяти. А Голобін до речі видав новий буклет про водоспади і, каже, скоро книжку напише. Говерла: з боку Пож. "вумні" люди пообмазували старі кордонні слупики білою фарбою, а тим підйомом на Говерлу натикали табличок для нетерплячих "Висота 1900", "2000 м" і вішок натикали для тих, хто на підйомі завше блудить. На самій горі втикнули нову висоту Говерли. Віднині вона має 2050 м. Отак. Політикум: дуже не смітив. Людей було як завжди багато, цього разу було ДУЖЕ багато молодих дівчаток. Може розроджуся на фотосесію, днями...
Все спілкування на дану тему
 1. [ Прут ] додав(-ла) Юрко [registered] 09:29:36 19/07/2004
  дослідив вдсп. і витоки р. Прут в котлі Брескула. Стежка туди йде безпроблемна. Буду розділ ваяти. А Голобін до речі видав новий буклет про водоспади і, каже, скоро книжку напише. Говерла: з боку Пож. "вумні" люди пообмазували старі кордонні слупики білою фарбою, а тим підйомом на Говерлу натикали табличок для нетерплячих "Висота 1900", "2000 м" і вішок натикали для тих, хто на підйомі завше блудить. На самій горі втикнули нову висоту Говерли. Віднині вона має 2050 м. Отак. Політикум: дуже не смітив. Людей було як завжди багато, цього разу було ДУЖЕ багато молодих дівчаток. Може розроджуся на фотосесію, днями...
  • [ Re: Прут ] відповів(-ла) Колян [guest] 16:52:21 19/07/2004
   А який там водоспад? Як туди потрапити з Говерли, чи багато висоти треба втратити? Хотілося б фотки побачити, вишли ящо вже є , будь-ласка.
  • [ Re: Прут ] відповів(-ла) ssalone 20:19:39 21/07/2004
   а з якого це дива висота аж на 10 м змінилася???
  • [ Re: Прут ] відповів(-ла) Roman 09:37:16 22/07/2004
   Всюди все відбувається за однаковим сценарієм.
   На вході зявляється табличка "Ренкреаційна зона ХХХ. Вхід платний". З людей здирають гроші, за які потім бухають. З мерседесів, які туди їдуть, здирати гроші забувають чомусь. Далі бабки з хот-догами, кіоски. Далі більші інфраструктури. І пішло-поїхало.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::