стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ З Мислівки на Яйко Ілемське ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Одноденні походи і дійсно класна штука, особливо коли на щось більше не вистачає часу... Був у неділю на Яйку Ілемському. Вихід з Мислівки ( попри „убогу хатинку” Медведчука, з 5-метровими дерев’яними мурами) в 9:30, назад вернулись у 20:30. Дорога важка, ліс рубають серйозними темпами, і то переважно молодняк. Важкувато в гори ходити після зими, жара 30-40°, ні одної хмаринки не було, ніби гріх на таке жалітись, бо видимість була дуже гарна, видно було практично всі горганські вершини, снігу залишилось дуже мало, найбільше його було на Молодій і на Яйку пасмо шириною десь 50 метрів, думаю що за 1-2 тижні взагалі розтопиться. На хребті стежки позаростали жерепом, досить неприємна штука. Зато після підйому на вершину воно того варте. Правда дорогою назад трохи блуданули, пішли по хребту на Лисак, що нікому не раджу, там стежка спочатку ніби є , потім заростає, а потім взагалі кудись зникає, то спускались з Лисака напролом лісом і буреломами, внизу вийшли на якусь стару дорогу якою років 20 нічого не їздило і нею вже вибрались до Бескиду. Там по дорозі бачили глухарів багато і маленькі глухарі вже повилуплювались, бігають як курчата, рідко таке в дикій природі побачиш. А від Бескиду ще десь 13 км. до Мислівки ґрунтовкою пройшлись. Так що до темна вже були вдома!
Все спілкування на дану тему
  1. [ З Мислівки на Яйко Ілемське ] додав(-ла) Dets Andrij 19:03:19 02/06/2005
    Одноденні походи і дійсно класна штука, особливо коли на щось більше не вистачає часу... Був у неділю на Яйку Ілемському. Вихід з Мислівки ( попри „убогу хатинку” Медведчука, з 5-метровими дерев’яними мурами) в 9:30, назад вернулись у 20:30. Дорога важка, ліс рубають серйозними темпами, і то переважно молодняк. Важкувато в гори ходити після зими, жара 30-40°, ні одної хмаринки не було, ніби гріх на таке жалітись, бо видимість була дуже гарна, видно було практично всі горганські вершини, снігу залишилось дуже мало, найбільше його було на Молодій і на Яйку пасмо шириною десь 50 метрів, думаю що за 1-2 тижні взагалі розтопиться. На хребті стежки позаростали жерепом, досить неприємна штука. Зато після підйому на вершину воно того варте. Правда дорогою назад трохи блуданули, пішли по хребту на Лисак, що нікому не раджу, там стежка спочатку ніби є , потім заростає, а потім взагалі кудись зникає, то спускались з Лисака напролом лісом і буреломами, внизу вийшли на якусь стару дорогу якою років 20 нічого не їздило і нею вже вибрались до Бескиду. Там по дорозі бачили глухарів багато і маленькі глухарі вже повилуплювались, бігають як курчата, рідко таке в дикій природі побачиш. А від Бескиду ще десь 13 км. до Мислівки ґрунтовкою пройшлись. Так що до темна вже були вдома!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::