стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Дякую Василеві! ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Саме так я і йшов! Щоправда, це повідомлення прочитав уже в Києві, по приїзді. Але нічого, стежку знайшов. Якщо це писав ВасильГутиряк, то -- знімаю капелюха і низько вклоняюся. Стежка чудесна. Роботу зроблено колосальну. Це ж стільки різати довелося! Титанічно! Я б за 10 тисяч баксів не взявся за таке. На ціле літо роботи. Щоправда, на Сивулю я й цього року не втрапив - десь завернув на Гуту, бо був дощ і туман, і це погано, бо нічого гарного - крім стежки - не бачив. І вирішив про Сивулю за відомим принципом - "Якщо гора не йде до Магомета, то ну її к дідьку".
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Дякую Василеві! ]
    додав(-ла) Майстер [registered] 12:02:26 28/08/2005
    Саме так я і йшов! Щоправда, це повідомлення прочитав уже в Києві, по приїзді. Але нічого, стежку знайшов. Якщо це писав ВасильГутиряк, то -- знімаю капелюха і низько вклоняюся. Стежка чудесна. Роботу зроблено колосальну. Це ж стільки різати довелося! Титанічно! Я б за 10 тисяч баксів не взявся за таке. На ціле літо роботи. Щоправда, на Сивулю я й цього року не втрапив - десь завернув на Гуту, бо був дощ і туман, і це погано, бо нічого гарного - крім стежки - не бачив. І вирішив про Сивулю за відомим принципом - "Якщо гора не йде до Магомета, то ну її к дідьку".


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::