стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Татарів-Яремче ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: На вихідні пройшли маршрутом Татарів-Хом’як-Синяк-М.Горган -Добушанка-Яремче. На полонині Хомяків в першій половині дня в суботу було дуже тепло. На Синяку налетіли хмари-видимість була десь 10 метрів. На пол. Блажів почав падати дощ, який майже не переставав до Яремчі. Що цікаво, коли йшли з пол. Блажів на Новобудови, в цих хмарах непогано блуданули в дрімучих дебрях(білих грибів там море, але здебільшого вже старі). Розкладалися в темноті в зливу. Самий екстрім був підйом в неділю на мокру Добушанку!!!
Все спілкування на дану тему
  1. [ Татарів-Яремче ] додав(-ла) vyjko [registered] 23:26:06 19/09/2005
    На вихідні пройшли маршрутом Татарів-Хом’як-Синяк-М.Горган -Добушанка-Яремче. На полонині Хомяків в першій половині дня в суботу було дуже тепло. На Синяку налетіли хмари-видимість була десь 10 метрів. На пол. Блажів почав падати дощ, який майже не переставав до Яремчі. Що цікаво, коли йшли з пол. Блажів на Новобудови, в цих хмарах непогано блуданули в дрімучих дебрях(білих грибів там море, але здебільшого вже старі). Розкладалися в темноті в зливу. Самий екстрім був підйом в неділю на мокру Добушанку!!!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::