Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ Львів-Бистриця ] повідовив(-ла) shwonder
Текст повідомлення: хто може розповісти про добирання, бо на сайті ніби нічого не знайшов. А можливо хтось знає як дістатись до Надвірної? Все спілкування на дану тему
[ Львів-Бистриця ]додав(-ла)shwonder [guest] 11:20:35 27/09/2005 хто може розповісти про добирання, бо на сайті ніби нічого не знайшов. А можливо хтось знає як дістатись до Надвірної?
[ Re: Львів-Бистриця ]відповів(-ла)lysyj12:40:59 27/09/2005 Франківським до кінцевої, о 8:30 уже сядеш на маршрутку до Надвірної. Звідти на Бистрицю регулярно їздять бусіки.
Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.
Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки
(якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете
прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки
Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).