стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: На Ниві під Говерлу ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Пане Олійнику, скажу прямо - я проти будь-яких джип рейдів на теренах Карпат, тим більше по заповідним територіям. Туди, по великому рахунку, не всіх людей пішки повинні пускати, не кажучи вже про любительскі рейси на "маншрутках". Для випробування вашої чудо техніки є відповідні місця(наприклад, чернівецька траса, на якій проводяться змагання з мотоспорту), а паклюжити Карпати слідами шин є злочином і ви, як досвідчений турист(більше десятка походів хоч і не надто широких географічно - це вже досвід), повинні це чудово розуміти. Тому постарайтесь відмовити ваших друзів від подібних вилазок.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: На Ниві під Говерлу ]
  додав(-ла) daisywheel [registered] 12:41:14 17/05/2006
  Пане Олійнику, скажу прямо - я проти будь-яких джип рейдів на теренах Карпат, тим більше по заповідним територіям. Туди, по великому рахунку, не всіх людей пішки повинні пускати, не кажучи вже про любительскі рейси на "маншрутках". Для випробування вашої чудо техніки є відповідні місця(наприклад, чернівецька траса, на якій проводяться змагання з мотоспорту), а паклюжити Карпати слідами шин є злочином і ви, як досвідчений турист(більше десятка походів хоч і не надто широких географічно - це вже досвід), повинні це чудово розуміти. Тому постарайтесь відмовити ваших друзів від подібних вилазок.
  • [ Re: Re: На Ниві під Говерлу ] відповів(-ла) andrew_o 17:28:22 17/05/2006
   Не можу з вами непогодитися про шкідливість для живої природу впливу антропогенної мототехніки.. тому, скоріш за все, влаштую колективу пргулянку на своїх двох по мальовничім місцям, а якщо захочеться ще й поїздити - до Заросляку на машині, а далі і не проїдеш, доведеться топати :) дякую за інформацію та настанови!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::